اپیزود دوم ۴۱۱۴۸ ساخته نخواهد شد

چند وقی میشود که عناوین مستقل که توسط تعداد بسیار کمی برای سیستم عامل های موبایل و کامپیوتر ساخته میشودفدر کشور ما رواج پیدا کرده است و همچنین این عناوین توانسته اند بین گیمران ایرانی محبوبیت بالایی کسب نمایند.

یکی از این عناوینی که مدتی پیش با نام ۴۱۱۴۸ برای سیستم عامل اندروید و ویندوز با تم تاریک و داستانی درگیرکننده منتشر شد و مورد حمایت گیمران داخلی نیز قرار گرفت. این عنوان فرار بود بصورت اپیزودی منتشر شود که حال متوجه شده ایم که متاسفانه بدلیل مشکلاتی اپیوزد دوم منتشر نخواهد شد،حال شما را به خواندن متن کامل سانده این عنوان آقای فنایی درمورد اتفاقات افتاده دعوت میکنیم:

مدتها بود بر روی پروژه ها و داستان های مختلف فکر می کردم و به دنبال این بودم که چطور می توانم بازیی طراحی کنم که برخلاف بازی های انبوه و ریز و درشت خارجی که اکثرا مروج افکار ضد خداپرستی هستند، "مدافع خداپرستی باشد."
 
اما ظاهرا در این دوره و زمانه، ترویج خداپرستی هم گناه محسوب می شود و هرچه مطلب می نویسم و مصاحبه می کنم و توضیح می دهم، در گوش خیلی ها نمی رود که : "بازی ۴۱۱۴۸ نه تنها مدافع شیطان پرستی نیست، بلکه کاملا بر خلاف آنهاست."
جالب اینجاست که داستان بازی را بیشتر از ۶ ماه پیش در دفتری نوشته ام و روند داستان بازی، حرف های مرا کاملا تایید خواهد کرد که بازی بر علیه شیطان پرستی است. اما مطئنم اگر داستان بازی را هم خط به خط برای برخی دوستان بخوانم، باز هم چیزی در آنها عوض نخواهد شد!
 
راستش را بخواهید دیگر حوصله و توانِ تحمل نظرات بعضی ها را ندارم که با وجود مشاهده کارهای قبلی ام، همچنان مرا به چیزهایی متهم می کنند که کاملا دور از تصور است. و به همین خاطر تصمیم گرفته ام تا دیگر ادامه بازی ۴۱۱۴۸ را نسازم و درخواست حذف اپیزود اول را هم از بازار داده ام.
 
با اینحال تشکر می کنم از مسئولین سایت کافه بازار، برنامه به روز و همه آن مسئولین بالا دستی کشور که مطمئنا بازی را دیده اند و فهمیده اند که بازی قصد ترویج هیچ عقیده انحرافیی را ندارد و کاملا بر علیه آنها حرکت می کند و همچنین تشکر میکنم از همه دوستانی که بازی را دانلود کردند، از آن لذت بردند و هوشمندانه با نظراتشان به من فهماندند که هنوز هم هستند انسانهایی که فکر می کنند!
 
و تبریک می گویم به برخی مسئولین بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بخش اخبار صدا و سیما و همه ایرانی هایی که بدون هیچ تحقیقی و حتی بدون انجام دقیق خود بازی، صرفا با دیدن چند علامت، سریع برچسب شیطان پرستی بر بازی و سازنده اش زدند. امیدوارم همه تان در آن دنیا، به خاطر تهمت ها و حرف ها و کارهای تان، جوابی در برابر خداوند یکتا داشته باشید.
 
 
حضرت محمد (ص): هر کس به مرد یا زن مؤمن بهتان زند یا درباره او چیزی بگوید که از آن مبراست، خداوند متعال در روز رستاخیز او را بر تلّی از آتش نگه دارد تا از حرف خود درباره آن مومن برگردد.

سورنا رضایی

زمین کتابی ست و ما هریک کلمه ای از آن،که در کنار یکدیگر داستان زمینیان را رقم میزنیم.............

شما ممکن است این را هم بپسندید

۱۵ پاسخ‌ها

 1. پوریا اکرمی گفت:

  واقعا متاسفمhttp://www.mihangame.com/wp-content/plugins/smilies-themer/kopete/sad.png
  میخواستم یه چیزی بگم گفتم شاید بعدا برای سایت مشکلاتی بوجود بیادhttp://www.mihangame.com/wp-content/plugins/smilies-themer/kopete/cry.png

 2. مهرداد کرمی گفت:

  اخ اخ اخر سر کار خودشون کردن!واقعا که بعضی ها بدون هیچ تفکری دهن مبارکشونو باز میکنن و چه تهمت های زشتی که به دیگران نمیزنن!یکی نیست بگه اخه مرد حسابی تو که هیچی از معنی و مفهوم بازی سرت نمیشه واس چی میای نظر میدی!واقعا برا بعضیها متاسفم که چطوری میخوان با این عقاید مضخرفشون ایندهرو بسازنن!خدا بهشون رحم کنه…

  • سورنا رضایی گفت:

   واقعا منم متاسفم،واقعا دهن مارو باز میکنن این احمقا،حداقل نذاشتن اپیزود دوم منتشر شه بخش بیشتری از داستانو بفهمن اظهار نظر کنن،واقعا براشون متاسفم و امیدوارم اپیزود دوم منتشر شه

 3. DR.Ghost گفت:

  واقعا جای تاسف داره که همچین نظراتی رو برای این بازی دادند

 4. ی یارویی گفت:

  هر کی نزاشته که اپیزود دو ساخته شه….

 5. عسل گفت:

  تو رو خدا اپیزد دومشم بسازید دیگه
  خواهش میکنم
  بسازید تا چششون دراد

 6. pouya گفت:

  ای خدا به من بگو اخه چرا بعضی ها حرف اضافه میزنن کجای این بازی شیطان پرستی هست ؟ واقعا برا مملکتمون متاسفم خیلی بازی خوبی بود

 7. مهدی گفت:

  اقای سورنا رضایی لطفا این خبر را به اقای فنایی برسانید که ما گیمران ایرانی او را حمایت کرده واز این خواهش داریم که لطفا اپیزود های بعدی بازی را نیز بسازد و کار خود را نیمه تمام نگذارد
  چون داستان بازی ذهن ما گیمران ایرانی را درگیر خود کرده و بی صبرانه منتظر اپیزود بعدی هستیم ما بازی را حمایت می کنیم هرکس با من موافقه بگه تا شاید آقای فنای اپیزود بعدی رو بسازه

 8. pepsicoola گفت:

  :|
  من کلی وقته منتظر این بازیم روزی که یکش رو تموم کردم داشتم از کنجکاوی میمردم حالا یعنی چی که به خاطر چند تا نادان بازی رو ول کنه؟
  به نظر من باید ادامه بده تا چ.ش.م.ش.ا.ن در آید

 9. امید گفت:

  چی میگی نسخه ی جدید که اومده دروغگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *