بازی Project Cars برای Xbox One,PS4 و Steam OS تایید شد/عرضه در ۲۰۱۴

به تازگی استدیو Slightly Mad یعنی سازنده ی بازی Project Cars گفته است که بازی آنها علاوه بر PC,Xbox 360 و PS3،بر روی Xbox One,PS4 و Steam OS نیز منتشر خواهد شد.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

این استدیو گفته است که این بازی در سال آینده برای پلتفرم های نسل بعدی و نسل فعلی منتشر می شود.تیم سازنده قول داده اند که بازی معیار های جدیدی را از جمله گرافیک جدید و بهتر و قدرت های بیشتر در بازی های سبک ریسینگ خواهد ساخت.این تیم نیز گفته اند که نسخه ی Steam OS این بازی شامل بخش چند نفره خاص و قابلیت های اجتماعی خواهد بود.میتوانیم این بازی را یکی از اولین بازی های معرفی شده برای کنسول کمپانی Valve یعنی کنسول Steam OS بنامیم.

آقای Ian Bell رئیس این استدیو گفته است که:

به هر حال بازی ما از لحاظ گرافیکی و Track ها از خیلی ها سرتر است،ما حتی به آب و هوای عالی و تکنیکیی پی برده ایم یا که چگونه هر ماشینی جواب شما را با لمس کردن آن می دهد.این پلتفرم های جدید و قدرتمند به ما اجازه میدهند.پس ما با این کیفیت سازشی نداریم و در نهایت بازیکنان یک تجره ای واقعا نفس گیر را وقتی که درون ماشین هستند را کسب خواهند کرد.

این بازی برای پلتفرم WII U نیز سال آینده منتشر خواهد شد.بنابراین بازی Project Cars سال آینده برای پلتفرم های PS3,PS4,PC,Xbox One,Xbox 360 و WII U منتشر خواهد شد.

سید عباس برسی زاده

I think about all of us walking our own green mile each in our own time.but ohh God,sometimes the Green Mile seems so long.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *