جزییاتی در رابطه با لوت باکس های بازی Assassin’s Creed: Origins منتشر شد

Assassin's Creed: Origins loot box

در سال ۲۰۱۷ بازیبازان با کلمه ای کلیدی به نام Loot Box در بازی ها آشنا شدند. به عنوان مثال بازی موفق Overwatch از این سیستم استفاده نمود و پس از آن مشخص شد که عنوان Battlefront 2 نیز از این جعبه های تازه وارد استفاده خواهد کرد. حال بازی مورد انتظار Assassin’s Creed: Origins نیز در حال پیاده سازی این سیستم می باشد.

کاربری به نام NeoGAF در جدیدترین گیم پلی یکی از یوتیوبری به نام Centerstrain01 نکته ای را کشف می کند. زمانی که بایک شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed: Origins به ملاقات یک تاجر به نام Reda میرود در بخشی از اجناس این تاجر صندوقی به نام Heka مشاهده می شود که شامل یک سلاح و یا سپر به صورت رندوم می باشد. یوتیوبر هم تاکید می کند که این آیتم کاملا اختیاری می باشد. اما قطعا این سیستم ورژن جدید از Loot Box ها این بازی در جدیدترین سری Assassin’s Creed می باشد.

تمامی اجناس این تاجر از طریق پول های رایج موجود در بازی قابل خریداری می باشد. البته ممکن است که با جستجو در جهان بازی و بدون این که پول های خود را خرج کنید این آیتم ها را بدست آورید.

بازی Assassin’s Creed: Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ برابر با ۵ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم های PS4 , Xbox One و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *