“شوفر” افتخار ایران | ورود به شبکه توزیع بین المللی

تولیدکنندگان بازی های ایرانی بار دیگر با تولید محصول مناسب در سطح بین المللی توانستند افتخاری دیگر برای ایران به ارمغان آورند؛ بازی رایانه‌ای “شوفر” با کسب “GreenLight” از شبکه توزیع دیجیتال بازی از استیم توانست به بازار توزیع بین المللی دست یابد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شبکه استیم یکی از بزرگترین شبکه‌های ناشر بازی‌های رایانه‌ای در دنیا محسوب می شود که بسیاری از شرکت‌های بزرگ برای نشر بازی‌های خود به این شبکه مراجعه می کنند.
شبکه استیم حدود ۴۸۰ میلیون عضو دارد که شرکت های بازی سازی برای نشر بازی،تولیدات خود را در این شبکه به اشتراک می گذارند و با رای اعضا و همچنین با توجه به نحوه ساخت و اطلاعات بازی ، ۱۰۰ عنوان بازی از بین بازی های به اشتراک گذاشته شده انتخاب و وارد نشر بین المللی می شود.
بازی رایانه ای شوفر با دارا بودن استاندارهای بین المللی در تولید توانسته نظر کاربران را در شبکه استیم جلب و برای نشر در این شبکه انتخاب شود.
بازی رایانه ای “شوفر” یک بازی مستقل ایرانی به سبک ریسیگ (مسابقه‌ای) است که در سال ۱۳۹۳ توسط استودیو ژووری مانگ ساخته شده است، گیم پلی بازی بر اساس قوانین واقعی فیزیک شبیه سازی شده است.
“محمد حیدری” مدیر عامل استودیو ژووری مانگ، “محمد حیدری” مدیر فنی، “محمد حیدری” طراح بازی، “ایوب سعیدی” مدیر صدا و موسیقی، “نوید شاد” و “فارز هدایتی” مدیران هنری بازی رایانه ای شوفر هستند.
لوکیشن های بازی در محیط‌های کوهستانی زاگرس اتفاق می افتد، در طراحی مسیر‌ها بسیار سعی شده تا اتمسفر آن‌ها علاوه بر واقعیت، سبک و سیاق ایرانی داشته باشند، همچنین سازندگان بازی برای طراحی اتومبیل های داخلی از فناوری اسکن سه بعدی بهره می برند، این امر سبب می شود تا اتومبیل‌ها کاملا واقعی به نظر برسند. تخریب پذیری اتومبیل‌ها داینامیک است و نسبت به شدت و زاویه ضربه ها محاسبه می شوند که این ویژگی سبب می شود صحنه تصادفات، واقعی تر به نظر برسد. موسیقی این بازی نیز طیف جدیدی از موسیقی بومی هر منطقه را شامل می شود و از لحاظ ریتمیک در موازات با گیم پلی حرکت می کند و به نحوی مکمل آن محسوب می شود.
بازی رایانه ای شوفر در شبکه استیم در اینجا

مجید آرین ساعی

سلام ، مجید هستم مدیر قسمت موبایل و نرم افزار سایت در خدمت شما و سایت میهن گیم / عاشق شاهکار Konami یعنی PES هستم . نظر فراموش نشه ، دلگرمی من نظرات شماست .

شما ممکن است این را هم بپسندید

۴ پاسخ‌ها

  1. حسین پنهان گفت:

    سلام ممنون خبری خوبی بود

  2. sajjadfox گفت:

    سلام مجید جان اقا دستت درد نکنه :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *