فروش ۱میلیون نسخه ای Grand Theft Auto V تنها در ۲۴ساعت

Grand Theft Auto V تا بدین جای کار با توجه به فروش بیش از ۴۵ million copies بر روی S3, PS4, Xbox 360, و Xbox One بالاترین میزان فروش غیر باندل شده تمام دوران میباشد.با انتشار نسخه PC حتی این رقم فراتر خواهد رفت.

با انتشار نسخه کامپیوتر خریداران آن به دو دسته تقسیم میشوند.کسانی که پیش تر نسخه کنسولی را تهیه کرده اما به تجربه مجدد این عنوان بر روی رایانه ها علاقه دارند و یا کسانی که فاقد دیگر دستگاه ها هستند و ۱۸ ماه بخاطر عرضه این بازی بر روی پی.سی منتظر مانده اند و درنهایت اقدام به تهیه این بازی میکنند.

با توجه به سناریوهای بالا کاشف به عمل آمده است که طی ۲۴ ساعت نخست انتشار جی.تی.ای ۵ این عنوان توانسته نزدیک به یک میلیون نسخه در Steam بفروشد.

لازم به ذکر است که این فروشها تنها مربوط به نسخه دیجیتالی در Steam بوده و فروش دیگر خرده فروشی ها نظیر Amazon یا Green Man Gaming شامل حال این قصیه نمیشود.

 

این خبر فوق العاده مطمئنا به راک استان نشان خواهد داد که بازار آنها بر روی PC داغ خواهد بود و بازی های آنها بر روی این پلتفرم استقبال خواهد شد.

پژمان دستوریان

سردبیر وبسایت میهن گیم Democracy ---- Democracy ______________Democracy is not what these people needs, HELL ITS NOT EVEN WHAT THAY WANT________------- america has start the democracy as nation for a century______ and it doesnt work one time __________________________________________________________ Jonathan Irons from Atlas coorpration Call Of Duty Advanced Warfare

شما ممکن است این را هم بپسندید

۳ پاسخ‌ها

 1. سورنا رضایی گفت:

  به آقای دستوریان بالاخره شمارو اینجا دیدیم….از این چیزا که بگذریم چه سودی به شرکت راک استار وارد میکنه!!۱ :shock:

  • پژمان دستوریان گفت:

   بله دیگه…گفتیم خدمت برو بچه های میهن باشیم… :music:

   راک استار دیگه این رو سود نمیدونه…واسش نخود کیشمیش ـه.

   ۴۵میلیون قبلا فروختن دیه.عادی شده واسشون :yes:

 2. حسین جون گفت:

  اره خداییش درسته خرج کردن و درد دیدند اما نتیجه هم میبینند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *