فروش ۲۰ میلیون نسخه ای The Elder Scrolls V: Skyrim از زمان عرضه!

یکی از بزرگ ترین بازی های RPG عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim ساخت Bethesda می باشد. این بازی در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است و در همان سال یکی از نامزدهای برترین بازی های سال بوده است و هم اکنون شرکت سازنده اعلام کرده است که این بازی از زمان لانچ تا به حال ۲۰ میلیون نسخه فروش داشته است!

عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim که در دنیایی بزرگ می باشد داستان افسانه ای سرزمین Skyrim را به نمایش می گذارد. این بازی بزرگ ترین عنوان در سری The Elder Scrolls می باشد که با عناصر زیادی از یک بازی کامل و عالی همراه است و با گیم پلی،داستان،گرافیک و صداگذاری و موسیقی بسیار عالی از برترین بازی ها می باشد. حال Bethesda اعلام کرده است که این بازی بیش از ۲۰ میلیون نسخه از سال ۲۰۱۱ فروش داشته است. همان طور که می دانید هم چنین این بازی در ۴۸ ساعت اول عرضه اش، ۳.۵ میلیون نسخه فروش داشته است.

این رقم بسیار بزرگیست و موفق بودن این بازی را به نمایش می گذارد،حال باید دید که عنوان بعدی در این سری یعنی The Elder Scrolls Online چگونه عمل خواهد کرد و آیا موفق خواهد بود یا نه و اگر اخبار را دنبال کرده باشید می دانید که هزینه ساخت این بازی بسیار زیاد می باشد.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *