نسخه رایگانی از بازی The Evil Within 2 برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر می شود

شرکت Bethesda با شروع کمپین حمایت از بازی های آفلاین و تک نفره بازی های فعلی موجود در فروشگاه خود را با ۵۰ درصد تخفیف به فروش می رساند. اما علاوه بر این , آنها قصد دارند نسخه ای رایگان از بازی های بزرگ خود را نیز در اختیار بازیبازان قرار دهند.

بدین منظور هم اکنون نسخه ای رایگان از بازی زیبا The Evil Within 2 در دسترس دارندگان PlayStation 4 , Xbox One و رایانه های شخصی می باشد تا بازیبازان بتوانند به صورت رایگان فصل های نخستین بازی را تجربه کنند و در پایان نسخه آزمایشی اگر بازی مورد پسندشان باشد می توانند نسخه کامل عنوان مذکور را خریداری نمایند. لازم به ذکر است که پس خرید نسخه اصلی تمامی داده ها و فایل های ذخیره شما به این نسخه منتقل خواهد شد و می توانید از آن جایی که نسخه آزمایشی را به اتمام رساندید بازی را از سر بگیرید.

این خبری بسیار خوب برای علاقه مندان به بازی های ویدئویی می باشد زیرا بازی The Evil Within 2 عنوانی بسیار زیبا بوده که توانسته است ضعف های نسخه اول خود را پوشش داده و ویژگی های خوب خود را بهبود بخشد و صد البته بخش داستانی و گیم پلی بازی نیز فوق العاده کار شده است.

در هر صورت اگر شما نیز از طرفداران بازی های آفلاین و تک نفره هستید می توانید با شرکت در این کمپین از عناوین مورد علاقه خود دفاع کرده و راه را برای ساخت بازی های تک نفره بیشتری در آینده باز کنید.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *