اخرین ترس | پیش نمایش بازی The Last Of Us

 با سقوط، تمدن مرزهای اخلاق در هم می شکند و کلمات دزد و قتل و غارت مانند گذشته معنا نمی شود. در اینجا هر کسی می دزد و می کشد تا در این دنیا ی خشن زنده بماند و اگر کسی به ناامیدی روی آورد سایه ی مرگ روی او را می پوشاند.

the-last-of-us-joel-ellie

انجام کار های باور نکردنی

برای زنده ماندن باید مبارزه کرد و گرنه : ….

یک شب  قلب شهر ضربه ایی سنگین و بزرگ خورد و سکوت شهر را فرا گرفت. بیماری های زیادی شیوع پیدا کرد و هیچ برنامه ایی برای قرنطینه ی هیولاها وجود نداشت. موجودات ترسناک و وحشتناکی از دروپنجره وارد خانه های همسایه ها می شدند. شهران،زنان،خواهران،برادران قبل از این که کمک بخواهند به قتل میرسیدند و یا این که بدتر زنده می ماندند ولی به ویروسی وحشتناک وآلوده مبتلا می شدند. ویروس در شهر های بزرگ و حومه های شهر پخش می شد، ارتش با تمام توانش باز هم نتوانست کاری کند و کنترل شهر را در اختیار خود بگیرد.

جول (Joel) مردی بود که در دنیایی از ویروس و هیولاها غرق شده بود و او هیچ وقت نا امید نمی شد و به راه پر پیچ و خمه خود ادامه می داد. جول در شبی که جامعه سقوط می کند مشغول کار های سوال برانگیزی تا دیر وقت بود درحالی که دختر او در خانه تنها بود و تا دیر وقت منتظر او بود تا به خانه برگردد. در ادامه، بازی به ما نشان می دهد که چطور پر تویی از نور بر شخصیت بی روح کسی می تابد که هیچ چیز برای از دست دادن نداشت. جول خیلی آسان دیگران را می کشد به دلیل این که بقیه هم همین کار را می کردند و لی جول با مردم توی این دنیا فرق داشت و با خشم و حرص دشمنانش را می کشت.

The-Last-of-Us-Introduces-Tess-Joel-s-Partner-2

تس (Tess) زنی نترس

زندگی نامه ی جول و زنه همراه او : ….

جول هم اکنون زدندگی اش را با توجه به نیازهای شخصی مورد نیازش به همراه زنی که همانند خودش است می گذراند. شخصیت تس (Tess) هماننده خیلی دیگر از شخصیت های درون بازی است از خصوصیات بسیار مهم این زن اینست که او وقتی هدفش را معلوم می کند تا پایه مرگ میرود تا به آن هدف برسد. او همجون زنی بی رحم و مستقل است. دراین دنیا و در این ساعات کم کم شاهده کم شدن عاطفه و از دست دادن احساس می شوید،دیگر انسان ها بی رحم و تشنه ی خون هم دیگر شده اند و هیچ کدام از چارکترها چنگی به دل نمی زنند و شما را به خود علاقه مند می کند.کم کم فردی جدید وارد دنیای بازی می شود این فرد الی (Ellie) می باشد. او شباهتی به جول و تس ندارد شما در بازی می توانید به راحتی با او ارتباط بر قرار کنید. او در این دنیای پر خطر می ترسد از این که چون همراه و محافظی ندارد یک زامبی او را به قتل برساند می ترسد از این که وقتی یک نفر را ملاقات می کند به جای این که صدای او را بشنود صدای شلیک تفنگی  به طرفش را بشنود.

او مانند یک دختر ساده در دنیای ماهست و در مواقعه آرام سوت میزند و در زیر لب های خشکیده ی خود آواز می خواند او با هم نوعان خود در باره ی علاقه هایش صحبت می کند مثلا در باره ی درس،شنا،مدرسه یا پسران. او نمایش قدرت اراده در این دنیای بزرگ می باشد اراده ایی که سال خوردگان و جوانان و بزرگان از دست داده اند الی فردی نیرومند،دانا،ساده،انگیزه دار است و انگیزه ی شما را برای پایان دادن به این دنیای برحم و بی احساس بیشتر می کند.

the-last-of-us-1

صحنه های وحشتناک

 مبارزه و جنگ : ….

 با این وجود مبارزه و جنگیدن در جنین سرزمین خشونت آمیز اجتناب ناپذیر است. ما در این دنیای نابود شده که هر چیز و وسیله ایی، کارایی آن با گذشته  ی آن فرق کرده است می بایست زنده ماند و از دست زامبی ها و هیولاها که جز خوردن گوشت و خون انسان به چیزی دیگر فکر نمی کنند باید فرار کنیم. زامبی ها در این بازی معمولا اگر متوجه حضور شما نشوند حرکت کندی دارند ولی اگر صدایتان یا متوجه حضورتان شوند با سرعتی باور نکردنی به سمت شما می دوند به طوری که از ترس وحشت می کنید صدای زامبی ها و هیولاها که به خوبی بر روی آن کار شده است آواز پابان دوران انسان را در گوش های شما زمزمه می کند.

پس شما آنها را به قتل می رسانید. و قتی زامبی ها به شما نزدیک می شوند، شما قادر هستید با دو چهار ضربه آنهارا سرنگون کنید و یا سرشان را از تنشان جدا کنید، شما نیز می توانید از پشت سر می توانید گردن آنها را بشکنید. استفاده از اشیا مکانیکی در بازی برای مثال پرتاب ستگ در بازی می تواند کار شما را در برابر زامبی ها آسان تر و راحت تر کند شما در این بازی هیچ گاه وقت شادابی و خوشحالی نخواهید داشت به دلیل این که اطرافیان  بی رحم و وحشتناک به شما این اجازه را نخواهند داد.

شما اگر در هنگام بازی ۲ یا ۱ گلوله بخورید به شدت زخمی می شوید و برای این که بتوانید راهی برای زنده ماندن پیدا کنید باید از بسته ی کمک های پزشکی استفاده کنید و یا به دنبال آن بگردید و اگر در پیدا کردن آن موفق نشدید باید راه سخت تر را انتخاب کنید، با جمع آوری الکل و باند و قیچی باید یک بسته کمک پزشکی برای خود درست کنید و بد تر از آن شما در این بازی پر از جنگ و خشونت فقط قادر به حمل ۳ عدد بسته های کمک آموزشی هستید

The-Last-of-Us-2013

بازی The Last Of Us

:inlove:   منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم   :inlove:

محمد عبداللهیان

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما همه مي توانیم از همين حالا شروع کنیم و پايان تازه اي بسازیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۴ پاسخ‌ها

  1. رضا گفت:

    خیلی عالی بود ممنون اگر میشه دانلود بازیش رو بزارید ;-) ;-) ;-) ;-)

  2. Arian گفت:

    به نظر جالب میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *