Assassin’s Creed: Rogue جنگ با یخ و کشتی های جنگی است

url

به تازگی شعبه سنگاپوری یوبی سافت اقدام به انتشار اطلاعتی از عنوان Assassin's Creed: Rogue کرده است.برای ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عنوان Assassin's Creed: Rogue به عنوان پایان سه گانه Assassin's Creed در آمریکای شمالی خواهد بود که قرار است برای کنسول های PS3 و XBox 360 در سال جاری منتشر شود.به تازگی وبسایت Gamereactor طی مصاحبه ای که با آقای Karl Luhe به عنوان تهیه کننده ارشد عنوان Assassin's Creed: Rogue داشته است اطلاعاتی از شخصیت تمپلار این عنوان به دست آورده است که در ادامه مشاهده می نمایید.

"ما واقعا در مورد داستانی حرف می زنیم که چرا  تعدادی Assassins در آمریکای شمالی در عنوان Assassin's Creed III وجود داشت،

همچنین آقای Luhe می گوید:"و دلیل آن وجود قهرمانی با نام Shay Patrick که به عنوان قهرمان ما در عنوان Assassin's Creed: Rogue خود نمایی می کند."

Cormack یک Assassin در ابتدای آغاز داستان بازی خواهد بود همانگوه که در عنوان Brotherhood چنین نقشی را تجربه کردید.اما این بار عنوان Assassin's Creed: Rogue برای اولین بار به شما اجازه تجربه این عنوان از نگاه یک Templar را خواهد داد.

آقای Luhe توضیح می داد که چندین استودیو در حال کار بر روی عنوان Assassin's Creed: Rogue می باشند که استودیوی Ubisoft Sofia خالق عنوان Assassin's Creed III: Liberation به عنوان رهبر گروه می باشد و استودیوی شعبه سنگاپور یوبی سافت مشغول ساخت بخش های دریایی عنوان Assassin's Creed: Rogue می باشد.

"ما میخواهیم هر چیزی که از سری بازی های Assassin's Creed ساخته می شود درست باشد،ما در حال بررسی به اینکه بخش دریانوردی در عنوان Assassin's Creed: Unity وجود داشته باشد یا نه بودیم،بنابراین عنوان Assassin's Creed Unity نمی توانست شاهد بخش دریانوردی در طول انتقلاب فرانسه در پاریس باشد که این چیزی غیر از واقعیت بود.برای ما که جنگ میان فرانسه و هند در سال ۱۷۵۰ به مدت ۷ سال طول کشید مد نظر بود.

آقای Luhe همچنین از بخش مکانیک جدید یخ و چگونگی جنگ و نبرد در عنوان Assassin's Creed: Rogue توضیحاتی را داده است.

عنوان Assassin's Creed: Rogue قرار است در ماه نوامبر برای کنسول های نسل هفتمی PS3 و XBox 360 منتشر شود و هنگامی که پرسیده شد آیا ممکن است نسخه ای HD از این عنوان در نسل هشتم شاهد باشیم،آقای Luhe لبخند زد و گفت:"ما می خواهیم که این سوال را طرفداران از ما بپرسند."

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. چی گفتی؟ گفت:

    برای pc کی میاد؟

  2. مرتضی عبدی گفت:

    این نسخه برای PC منتشر نخواهد شد و فقط بر روی کنسول های PS3 و XBox 360 منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *