بتسدا جزییاتی جدید از داستان The Evil Within 2 را منتشر کرد

The Evil Within 2

بازی The Evil Within عنوانی در سبک ترسناک و دارای داستانی جاه طلبانه و گاهی اوقات گیج کننده بود. حال پس از گذشت سه سال از انتشار بازی نسخه دوم آن در حال ساخت میباشد و به گفته سازندگان برای فهم و درک خط داستانی نیاز به تجربه نسخه اول آن نخواهید داشت.

داستان قسمت دوم بازی از کجا آغاز میشود؟

پس از گذراندن اتفاقات قسمت اول بازی سباستین در نهایت به دنیای واقعی باز میگردد اما مردم که تا مدتی پیش فکر میکردند که سباستین مرده و یا گمشده است به داستان و صحبت های او توجه نمیکنند و فقط او را فردی خوش شانس میدانند. در نسخه دوم بازی سباستین از کار خود اخراج خواهد شد زیرا اطرافیان , او را فردی دیوانه میدانند.

جهان STEM در اولین بازی نسخه ای پیچیده از شهر Krimson بود. آیا The Evil Within 2 نیز همینطور است؟

خیر , دنیای STEM نسخه دوم بازی کاملا جهانی جداگانه است که از ذهن لیلی به عنوان هسته خود استفاده میکند. گرچه لیلی در جهان STEM گمشده است (لیلی دختر گمشده سباستین است). حال سباستین باید او را پیدا کرده و نابود کند! جهان STEM نسخه دوم اتحاد نام دارد. در حالی که جهان نسخه اول بازی با وجود پیچیدگی برای شخصیت بازی آشنا بود اما در نسخه دوم سباستین هیچ گونه اطلاعاتی در مورد دنیای اتحاد ندارد. جهان قسمت دوم بازی از ذهن لیلی به عنوان هسته خود استفاده میکند و با تکه تکه شدن ذهن لیلی اتفاقات درون بازی به مرور افسار گسیخته تر خواهند شد.

آیا شخصیت های آشنایی را ملاقات میکنیم؟

جهان قسمت دوم بازی کاملا جداگانه از جهان قسمت اول میباشد. جهان قسمت دوم توسط ذهن لیلی ساخته شده است. دختر بچه ای که هیچ خاطره و آگاهی از اتفاقات نسخه اول ندارد. پس در این صورت شما با شخصیت های جدیدی ملاقات خواهید کرد که به دلایلی در جهان اتحاد حضور دارند.

پس این بدین معناست که شخصیت های دیگری نیز در کنار ما خواهند بود؟

سباستین آخرین فرستاده به دنیا اتحاد خواهد بود پس میتوانیم فرض کنیم که افراد دیگر شهر که قبل از این وارد جهان اتحاد شده اند در ماموریت خود ناموفق بوده اند. در نتیجه میتوانیم بگوییم که سباستین امیدی برای جلوگیری از سقوط دنیا اتحاد میباشد اما او به این دنیا اهمیتی نمیدهد و تنها به دنبال پیدا کردن دختر خود میباشد. اما با تکه تکه شدن ذهن لیلی اتفاقات درون دنیا بازی وحشتناک تر خواهند شد حال سباستین باید با زمان نیز مبارزه کند تا بتواند دختر خود را قبل از محو شدن در درون جهان اتحاد نجات دهد. با گذشت زمان و جستجو در جهان بازی سباستین اطلاعات بیشتری از دنیا پیرامون خود بدست خواهد آورد. هم چنین بازی دارای ماموریت های جانبی نیز میباشد که با تکمیل آنها آیتم ها و سلاح های جدیدی در اختیارتان قرار میگیرد.

در قسمت دوم نقش جولی کیدمن چیست؟

برخلاف بازی اول کیدمن همراه سباستین نخواهد بود اما با نوعی دستگاه ارتباطی میتواند از دنیای واقعی با سباستین در تماس باشد. او میتواند اطلاعاتی از جهان بازی , لیلی و دیگر عوامل موجود را در اختیار شخصیت سباستین قرار دهد.

لازم به ذکر است که بازی The Evil Within 2 در روز جمعه ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ (۲۱ مهر ۱۳۹۶) برای پلتفرم های Xbox One , PS4 و PC منتشر خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *