Destiny واقعا به مد photo نیاز دارد

به تازگی یکی از طرفداران شاهکار دیگر کمپانی Bungie یعنی Destiny که برای پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان منتشر شد، تصاویری از دنیای بازی به انتشار رسانده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با میهن گیم همراه باشید.

این عنوان جهان باور نکردنی دارد و به غیر از این جهان دیگر چه می‌خواهید ! همه ما Destiny را تست نکردیم اما زمانیکه در دنیای این عنوان قدم می‌گذراید پی می‌برید که با یک عنوان فوق العاده زیبا روبرو هستید. کمپانی Bungie در نورپردازی و بازتاب نور بهترین هنرمند به حساب می‌آید. دیدن طلوع خورشید در هوایی برفی واقعا عالی است. پرتو های نوری که بر روی سلاح شما می افتد، حرف های زیادی برای گفتن دارند. دیدن کاشی فرسوده ای در برج بازی همگی بیانگر یک گرافیک فوق العاده اند.

زمانیکه همه اینها را با هم مخلوط کنید عنوان Destiny ساخته می‌شود. اما من در عجبم که چرا کمپانی Bungie برای این عنوان مد photo ای منتشر نمی‌کند. زیرا با این مد می‌توان از مکان های دیدنی این عنوان آگاه شد. در این راستا کاربری به تازگی تصاویر فوق العاده ای از این عنوان منتشر کرده که هوش از سر آدم می‌برند. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

destiny_1 destiny_2 destiny_3 destiny_5 destiny_6 destiny_7

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *