کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

مکالمه بین Iker Casillas و M____A

84 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
  1. به جز نیمار بقیه رو قبول دارم ائنم داسه این که تو اروپا بازی نکرده ریبری بعد اینکه جایزه رو دادن رونالدو رفت ولی مسی خدایی با شخصیت اومد با رئنالدو دست داد بعد خوش و بش کرد تو مصاحبه ش گفت جایزه به بهترین کس ممکن ررسید یعنی قبول داشت کریستیانو بهتر بود پله رو دیدی کاراش اخر خنده بود
  2. تو بازی با دورتموند 1 کل مقصر ژابی بود دو تا په په اون یکی رو یادم نیست در ضمن راموس تو بازی برگشت هم یک گل زد البته من قبول دارم این فصل خیلی ضعیف بوده ولی انصافا فصل قبلی خیلی خوب بود در ضمن مگه ژابی بد بازی میکرد که تو تیم نبود؟به نظرم جای خیلیا خالی بود
    روبن هازارد نیمار بیل دیوید لوییز
  3. حق راموسم نبود خدایی تو بازی دورتموند هر 4 تا تقصیر راموس بود نه مستقیما نا ولی بود اره جای ژاوی باید رویس میومد جای الوزم الابا بایرمونیخ
  4. اینم از توپ طلا که به کریس رسید انصافا حق ژاوی و آلوز نبود جز بهترین ها باشن ولی اینیستا و مسی خوب بودن
نمایش پیغامهای بازدید کننده 81 از 84 تا 84
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
درباره ما

میهن گیم در ابتدای سال 1392 در جهت حمایت از بازیهای ایرانی پا به عرصه رقابت مابین سایتهای خبری بازیهای ویدئویی گذاشت. امیدواریم بتوانیم قدمی هر چند کوچک جهت پیشرفت صنعت گیم در ایران برداریم

دوستان ما
لینک های مفید
ابزار ها