کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: غیر فعال کردن موبایل دزدیده شده

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 889 بار در 418 ارسال

غیر فعال کردن موبایل دزدیده شده

من امروز میخوام یه ترفند برای غیر فعال کردن گوشی های گمشده بگم که امیدوارم کاربران میهن گیمی استفاده کنند(دوست دارم گوشیتون رو بدزدند):diablo::Laughing:
    شوخی بود امیدوارم به کسی بر نخوره

حالا بریم سر اصل مطلب

برای چک کردن شماره سریال موبایل خود، کلید های*#06#را فشار دهید

یک کد روی صفحه ظاهر میشه که مربوط به گوشی شماست این کد رو همشه داشته باشید که اگر گوشیتون دزدیده شد بتونید غیر فعالش کنید حالا وقتی که من اومدم گوشیتون رو دزدیدم با پشتیبان شبکه خود تماس بگیرید و کد رو به اونها بدید بعدش اونا گوشی شما رو مسدود میکنند در این صورت حتی اگر دزد(که من باشم
    :diablo::diablo:) سیم کارتتون رو عوض کنه باز هم نمیتونه ازش استفاده کنه
    I am a soldier. I've served my country for twenty years. But if I'm captured or killed, I know that nobody will come to rescue me. I won't even get a funeral. Because the nation I protect can never admit that I exist. So my death would go unremarked, my bones would go uncleaned. I don't know if that day will come... but I do know that it must not be today. I am invisible. I am relentless. I am Sam Fisher. I am... a Splinter Cell

2. کاربر مقابل از Iker Casillas عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehdisider (02-02-2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)