کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فقط بیابان | پیش نمایش Mad Max

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 889 بار در 418 ارسال

فقط بیابان | پیش نمایش Mad Max

ویرایش شد

ویرایش توسط Iker Casillas : 11-25-2015 در ساعت 09:19 PM
    I am a soldier. I've served my country for twenty years. But if I'm captured or killed, I know that nobody will come to rescue me. I won't even get a funeral. Because the nation I protect can never admit that I exist. So my death would go unremarked, my bones would go uncleaned. I don't know if that day will come... but I do know that it must not be today. I am invisible. I am relentless. I am Sam Fisher. I am... a Splinter Cell

2. 6 کاربر مقابل از Iker Casillas عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABS92 (04-26-2014),AMIN WOLF (04-26-2014),mahdi.m (05-27-2014),mehti (04-26-2014),Mohammad (04-26-2014),M____A (04-26-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 316 بار در 160 ارسال
    ببخشید رکم ! یکم رو مقاله وقت بزار بیشتر بنویس ! عادت می کنی ! خودتم بهتر یاد میگیری !
    آقا من خیلی بدم میاد از این مقاله هایی که مقدمشون اینطوریه ! مثلا بخوای وصف کنی بازی رو ! که همه می فهمن غیر حرفه ای هستی ! دیگر دنیا به فنا رفته یا اسنیک دیگر پیر شده ، او اکنون قوی تر شده ، نه بگزارید بهتر بگویم او با تجربه تر شده است ! یا هیتلر دنیا را گرفته است ، مردم بیگناه هر روز در سراسر دنیا کشته می شوند آن ها حتی به پیرمرد و پیر زن و بچه و ... رحم نمی کنند ! زیاد سوال نپرس که خوشم نمی یاد ! این مقدمه رو داشته باش حال کن ! می خواستم مقاله مد مکس بنویسم ولی ننوشتم ! خجالت نکش از چیزی که می نویسی ! بگذریم بریم سراق مقدمه " این آخر الزمانِ تفریحِ جدیدهِ ، نسلی که نزدیکِ تجزیهِ تحلیلهِ ، تعبیرِ سطحیهِ تبلیغ ِ غربیهِ ، تهدیده ِ بعدیه ِ ، سنگینهِ قضیه !(همشون آخرشون ِ داره !) بعدشم میام یه مشت چرت و پرت می گم ! مثلا : mad max هم همانند خیلی بازی های آخر الزمانی دیگر این روزها تب و تاب اخر و زمانی گرفته و بعدشم تو مقدمه یه اشاره ای می کنم به شرکت و استدیوی بازی مثلا بعد این گفتت می تونستی بگی

دنیا نابود شده. چیزی به اسم بقا وجود ندارد نه جنگل نه دریا نه جاده نه شهر هیچ. فقط بیابان. دنیا به پایان رسیده. فقط عده ی کمی هستند که زنده مانده اند. این عده ی کم حاضرند برای زنده ماندن هم دیگر را بخورند. زندگی معنا ندارد. حالا همه جا بیابان است. ترس هنگامی معنی میشود که برای از دست دادن چیزی باشد. اما اگر چیزی نداشته باشید چه؟ باز هم ترس؟از چه میترسید؟ از از دست دادن مالتان؟ شغلتان؟ خانواده تان؟ اینجا هیج چیز ندارید که برای آن مبارزه کنید… به جز جانتان.همه ی این هار گفتیم برسیم به اینجا کهاستدوی نام آشنای Avalanche که سابقه ی ساخت Just Cause 2 را در کارنامه دارد ، قرار است عنوانی به نام Mad max توسط Warner Bros روانه بازار کند ! (یعنی وارنر براس ناشرشه )

هر وقت اختصاصی میهن گیم مقاله منتشر کردی اونقت بیشتر کمکت می کنم
    حسودارو بزار لَه لَه بزنن ... تش تجربه رو باس از من بخرن

4. کاربر مقابل از mehti عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Iker Casillas (04-26-2014)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    تشکر شده 2,795 بار در 1,361 ارسال
    کارت عالیه محمد جون :893120_JC_doubleup:

6. 2 کاربر مقابل از ABS92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iker Casillas (04-26-2014),mahdi.m (05-27-2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)