کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: نا امید بودم امیدوار شدم.

# کاربر سایت
    تشکر شده 206 بار در 126 ارسال

نا امید بودم امیدوار شدم.

من توی این چند وقته میهن گیم را شکست خورده می دیدم ولی امروز دیدم یه بنر بالای سایت نوشته mihan game coming soon و فهمیدم که دوباره برمیگرده یعنی کاربران امتحان دارند و بعضی ها هم کنکور ولی خیلی خوشحال شدم چون واقعا من میهن گیم را دوست دارم و از همون اولش من همراه میهن گیم هستم. البته ما هم درس داریم ولی خوب برنامه ریزیم خیلی دقیق.

2. 4 کاربر مقابل از mahdi.m عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABS92 (05-26-2014),mohammadjavad (06-04-2014),M____A (05-26-2014),Walker (05-27-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 316 بار در 160 ارسال
    منم از همون اول میهن گیم رو دوست داشتم! ولی متاسفانه ما بیشتر از مدیر واسه سایت سوختیم و ساختیم! اگه به من کمی دسترسی میدادن می تونستم سایت رو نگه دارم تا الآن! اما بی توجهی کردن و ما هم مجبور شدیم بی توجهی کنیم! اگه اینطوری پیش بره میهن به جایی نمی رسه امیدوارم قدر نویسنده های بعدیشون رو بدونن!
    حسودارو بزار لَه لَه بزنن ... تش تجربه رو باس از من بخرن

4. 5 کاربر مقابل از mehti عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABS92 (05-26-2014),Iker Casillas (05-26-2014),mahdi.m (05-26-2014),M____A (05-26-2014),Walker (05-27-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 889 بار در 359 ارسال
    بنده ام تاجایی که میتونم به اینحا سرمیزنم ولی حب مطلب ارسال نمیکنم ولی اینو بدونید بعد امتحانات و رسبدن تابستون دوباره سایت و انجمن رونق میکیره ولی انجمن نسبت به انجمن های دیگه یه جیزایی کم داره
    http://www.mihangame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1191&dateline=1427377  584

6. 4 کاربر مقابل از M____A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABS92 (05-26-2014),Iker Casillas (05-26-2014),mahdi.m (05-26-2014),Walker (05-27-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 72 بار در 41 ارسال
    من هر روز به این سایت سر میزنم بیشتر به خاطر انجمن ولی میبینم مطالب خاصی نمیزارن. سایت اصلی هم همینطوره.

8. 2 کاربر مقابل از Walker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mahdi.m (05-26-2014),M____A (05-26-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 185 بار در 81 ارسال
    سلام.من بابت این چند مدت که سایت اپدیت نشد از همه کاربرای عزیز عدرخواهی میکنم.به امید خدا تا دو هفته اینده سایت به روال عادیش برمیگرده و با قدرت بیشتر برمیگردیم.ممنون از همه حمایت ها

میهن گیم : مرجع گیمر های ایرانی

10. 6 کاربر مقابل از sadegh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iker Casillas (05-26-2014),mahdi.m (05-26-2014),MiLaD SparDa (06-05-2014),Mohammad (06-22-2014),M____A (05-26-2014),Walker (05-27-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 316 بار در 160 ارسال
    نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست اصلی
    سلام.من بابت این چند مدت که سایت اپدیت نشد از همه کاربرای عزیز عدرخواهی میکنم.به امید خدا تا دو هفته اینده سایت به روال عادیش برمیگرده و با قدرت بیشتر برمیگردیم.ممنون از همه حمایت ها
    امیدوارم موفق بشین. فقط قدر این کابرا رو که ای همه وفادارن بدونید!
    حسودارو بزار لَه لَه بزنن ... تش تجربه رو باس از من بخرن

12. 2 کاربر مقابل از mehti عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M____A (05-26-2014),Walker (05-27-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 72 بار در 41 ارسال
    آقا یعنی چی که تا یه نفر تاپیک میزنه یکی دیگه فوری میاد میبنده؟؟
    http://www.mihangame.com/forum/showt...7027#post17027
    http://www.mihangame.com/forum/showt...7030#post17030
    زدن همین تاپیکا نشون میده که انجمن زندست.
    حالا کی حوصله داره بگرده اون تاپیک اختصاصی رو پیدا کنه توش مطلب بذاره. خودم بارها خواستم مطلب بذارم ولی بخاطر همین چیزا نذاشتم. بعضی از قوانینم دستوپا گیره. مثلا همون اول تاپیک مینویسید اسپم دادن یا نظر دادن ممنوع و فقط مطلب بذارید خب شاید کسی نظری داشته باشه بخواد بگه. اگه صرفا دنبال اطلاعات موبایل باشم میرم توی سایتهای تخصصی موبایل دیگه نیازی به انجمن نیست. همین بحثو گفت و گو باعت میشه که آدم بیاد انجمن. همین صفحه اختصاصی موبایل بیش از حد خشکه هیچکس نظری نذاشته و فقط مطلبه.

14. 2 کاربر مقابل از Walker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

drhossein (05-27-2014),mahdi.m (05-27-2014)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    تشکر شده 2,795 بار در 1,361 ارسال
    نوشته اصلی توسط miladgamer نمایش پست اصلی
    آقا یعنی چی که تا یه نفر تاپیک میزنه یکی دیگه فوری میاد میبنده؟؟
    http://www.mihangame.com/forum/showt...7027#post17027
    http://www.mihangame.com/forum/showt...7030#post17030
    زدن همین تاپیکا نشون میده که انجمن زندست.
    حالا کی حوصله داره بگرده اون تاپیک اختصاصی رو پیدا کنه توش مطلب بذاره. خودم بارها خواستم مطلب بذارم ولی بخاطر همین چیزا نذاشتم. بعضی از قوانینم دستوپا گیره. مثلا همون اول تاپیک مینویسید اسپم دادن یا نظر دادن ممنوع و فقط مطلب بذارید خب شاید کسی نظری داشته باشه بخواد بگه. اگه صرفا دنبال اطلاعات موبایل باشم میرم توی سایتهای تخصصی موبایل دیگه نیازی به انجمن نیست. همین بحثو گفت و گو باعت میشه که آدم بیاد انجمن. همین صفحه اختصاصی موبایل بیش از حد خشکه هیچکس نظری نذاشته و فقط مطلبه.
    دوست عزیز
    وقتی تاپیکی اختصاصی برای یک کار وجود داره قانونا و عرفا ایجاد تاپیک های گوناگون و تکراری لزومی نداره(همونطور که در قوانین سایت هم به این موضوع اشاره شده).
    اگر هم هر دوست عزیزی که قصد فعالیت داره در تاپیک های موجود این کار رو بکنه هیچ مشکلی که نداره به قول خود شما به زنده نشون دادن انجمن هم کمک میکنه.
    چرا باید یه تاپیکی باشه که فقط دو یا سه نفر باید داخلش مطلب بذارن و فعالیت داشته باشن؟؟؟
    هرکسی میتونه در تاپیک های مختلف و درجای مناسب و صحیح خودش به فعالیت بپردازه.بحث و گفتگو هم در تاپیک ها مجاز هست.اگر هم شخصی که تاپیک رو ایجاد کرده از بحث و بیان نظرات خودداری کرده تاپیکی مخصوص برای این کار(بحث و گفتگو درباره دنیای دیجیتال) موجود هست.
    شما دوستان عزیز من اگر به موضوع مهمترین تاپیک های انجمن سری بزنید به هیچ وجه این دست صحبت ها پیش نمیاد.
    من یا هر مدیر دیگر منکر و بازدارنده ی فعالیت هیچ یک از شما دوستان عزیز نیستم.فقط از همه ی شما خواستارم که قوانین رعایت بشه تا نظم انجمن در همه حال رعایت بشه.

ممنون از همکاری و نظرات دوستان عزیزم.

16. 3 کاربر مقابل از ABS92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iker Casillas (05-27-2014),mahdi.m (05-27-2014),Mohammad (05-28-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 216 بار در 123 ارسال
    نوشته اصلی توسط ABS92 نمایش پست اصلی
    دوست عزیز
    وقتی تاپیکی اختصاصی برای یک کار وجود داره قانونا و عرفا ایجاد تاپیک های گوناگون و تکراری لزومی نداره(همونطور که در قوانین سایت هم به این موضوع اشاره شده).
    اگر هم هر دوست عزیزی که قصد فعالیت داره در تاپیک های موجود این کار رو بکنه هیچ مشکلی که نداره به قول خود شما به زنده نشون دادن انجمن هم کمک میکنه.
    چرا باید یه تاپیکی باشه که فقط دو یا سه نفر باید داخلش مطلب بذارن و فعالیت داشته باشن؟؟؟
    هرکسی میتونه در تاپیک های مختلف و درجای مناسب و صحیح خودش به فعالیت بپردازه.بحث و گفتگو هم در تاپیک ها مجاز هست.اگر هم شخصی که تاپیک رو ایجاد کرده از بحث و بیان نظرات خودداری کرده تاپیکی مخصوص برای این کار(بحث و گفتگو درباره دنیای دیجیتال) موجود هست.
    شما دوستان عزیز من اگر به موضوع مهمترین تاپیک های انجمن سری بزنید به هیچ وجه این دست صحبت ها پیش نمیاد.
    من یا هر مدیر دیگر منکر و بازدارنده ی فعالیت هیچ یک از شما دوستان عزیز نیستم.فقط از همه ی شما خواستارم که قوانین رعایت بشه تا نظم انجمن در همه حال رعایت بشه.

ممنون از همکاری و نظرات دوستان عزیزم.
    به خدا ما هم قوانین رو خوندیم ولی بزار با مثال براتون توضیح بدم .من الان یه تاپیک می زنم در مورد دانلود نرم افزار موبایل حالا یکی می خواد نظر بده که من چطور باهاش کار کنم منم جوابشو می دم . حالا شاید بگین خب پخ می ده منم در جواب به شما می گم من که نمی تونم تک تک به همه کاربرا توضیح بدم .
    تاپیک مهم برای موقعی هست که تاپیکی باشه که نظر نخواد مثلا قیمت روز گوشی این تاپیک می تونه فقط مطلب قیمت باشه و دیگه اصلا اسپم توش نباشه حالا دونفر در مورد قیمت مدل دلخواه می پرسن که از طریق پخ باید باشه و می شه ج داد
    در هر حال به صلاح سایت نیست که برای هر چیز تاپیک مهم بزنه.
    درهر حال ببخشید که فضولی کردم شما ها مدیرین و تصمیم می گیرین امیدوارم کمک کنم اگه کار منو قبول ندارین بهم بگین یا روشم رو تغییر می دم یا ....................................
    تشکر یادت نره ، فقط یه کلید دیگه

18. 2 کاربر مقابل از drhossein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iker Casillas (05-27-2014),mahdi.m (05-27-2014)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    تشکر شده 2,795 بار در 1,361 ارسال
    نوشته اصلی توسط drhossein نمایش پست اصلی
    به خدا ما هم قوانین رو خوندیم ولی بزار با مثال براتون توضیح بدم .من الان یه تاپیک می زنم در مورد دانلود نرم افزار موبایل حالا یکی می خواد نظر بده که من چطور باهاش کار کنم منم جوابشو می دم . حالا شاید بگین خب پخ می ده منم در جواب به شما می گم من که نمی تونم تک تک به همه کاربرا توضیح بدم .
    تاپیک مهم برای موقعی هست که تاپیکی باشه که نظر نخواد مثلا قیمت روز گوشی این تاپیک می تونه فقط مطلب قیمت باشه و دیگه اصلا اسپم توش نباشه حالا دونفر در مورد قیمت مدل دلخواه می پرسن که از طریق پخ باید باشه و می شه ج داد
    در هر حال به صلاح سایت نیست که برای هر چیز تاپیک مهم بزنه.
    درهر حال ببخشید که فضولی کردم شما ها مدیرین و تصمیم می گیرین امیدوارم کمک کنم اگه کار منو قبول ندارین بهم بگین یا روشم رو تغییر می دم یا ....................................
    اختیار داری حسین جان.
    شما سابقت بیشتر از من هست اینجا و احترامتون هم واجب.
    تمام صحبت های شمارو هم قبول دارم ولی میشه در فیمابین اخبار یا مطالب اینگونه نظراتی هم رد و بدل بشه .
    حالا شما خودت هرطور میدونی صلاحه عمل کن و البته قبلش با آقای هاشمی هم همانگ کنید تا ان شاالله ریت مدیریت بخش موبایل رو دست خودتون بدن تا بنده هم بهتر بتونم تصمیم گیری کنم که چه کاری صحیح و چه کاری درست نیست.
    باز هم از اینکه برگشتید و کمر به فعالیت بستید ممنونم.

20. 3 کاربر مقابل از ABS92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iker Casillas (05-27-2014),mahdi.m (05-27-2014),Mohammad (05-28-2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)