کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: دانلود مد گرافیکی جدید The Worse Mod برای بازی Watch Dogs ((دوستانی که از لگ رنج میبرن دان کنن))

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    تشکر شده 2,795 بار در 1,361 ارسال

دانلود مد گرافیکی جدید The Worse Mod برای بازی Watch Dogs ((دوستانی که از لگ رنج میبرن دان کنن))

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان گلم:gol:

موضوع بروز شد
    داشتم توی نت میچرخیدم که یهو چشمم به مود جدیدی که کاربر و مودر معروف The Worse برای بازی واچ داگز منتشر کرده بود افتاد که با تغییراتی که در نسخه های قبلی ایجاد کرده و حجمش که نسبت به نسخه های قبلی این مد خیلی پایین تر و بهتر بود گفتم که لینک دانلودش رو بذارم تا بقیه دوستانم هم ازش استفاده کنن.

خودم دانلود و نصب کردم و تغییراتی در گرافیک و بهتر شدنش دیدم و همینطور کاهش چشمگیری در لگ ها.بطوریکه بازی خیلی روون تر برای من اجرا شد.(البته ناگفته نمونه که من سیستمم از پردازنده کمی ضعف داره و نتونستم باز هم بخوبی اجراش کنم ولی دوستانی که سیستم های قدرتمند دارن شدیدا توصیه میکنم که حتما دانلود کنن).

روش استفاده از این مود هم بسیار سادس و بعد از دانلود و اکسترکت یا همون آنزیپ کردن دو فایل patch.dat و patch.fat رو در مسیر نصب بازی و در پوشه ی data_win64 که در پوشه ی نصب بازیشون هست کپی و اوررایت کنن و بازی رو اجرا کنن . به همین سادگی
    :cooles:

لینک دانلود ورژن نهایی مد : TheWorse Mod V1.0 Final

این هم لینک صفحه ی مربوط به این مود و توضیحاتی که در سایت Guru3d برای این مود داده شده و تغییرات این نسخه رو هم ذکر کرده : Guru3d

دوستان دقت کنن که اگر برای دانلود به صفحه ی مذکور در سایت گورو مراجعه کردن مود نسخه ی یک نهایی رو دانلود کنن.

سوالی بود درخدمتیم
    :icon_lol:

2. 5 کاربر مقابل از ABS92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dr.Ghost (07-10-2014),Iker Casillas (07-10-2014),javad max (07-10-2014),Mohammad (07-10-2014),MortezaForce (07-22-2014)

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    دمت گرم اقا عباس

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 11 بار در 8 ارسال
    خسته نباشی این کجاش جدیده . من این مد را آخرین ورژنشو فک کنم یه سال پیش بود دانلود کردم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)