کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: Pes15 یا Fifa15 شما کدام را انتخاب میکنید؟

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 1,291 بار در 527 ارسال

Pes15 یا Fifa15 شما کدام را انتخاب میکنید؟

به نام خدا
    سلام به همه کاربران عزیز میهن گیم
    در این تاپیک قصد داریم بدانیم با تریلر و تصاویر منتشر شده شما کدام را انتخاب میکنید؟
    قوانین:
    1.هر کس نظر خودش رو داره لطفا توهین نکنین
    2.لطفا فقط در مورد pes و fifa بحث کنید

MoltafetMajid
    Pro Evolution Soccer
    Is The Best For Ever

2. 10 کاربر مقابل از Majid98 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABS92 (08-18-2014),behroz7 (08-19-2014),Dr.Ghost (09-01-2014),Iker Casillas (08-18-2014),LORD SKY (08-18-2014),Mohammad (08-18-2014),M____A (08-18-2014),pepsicoola (11-21-2014),U-R-E (08-21-2014),Walker (08-18-2014)

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    نوشته اصلی توسط مجید آرین نمایش پست اصلی
    بهترین بازی سبک ورزشی:
    نامزدها :

• fifa 15 electronic arts
    • forza horizon 2 microsoft corporation
    • pes2015 konami digital entertainment b.v
    • برنده : Pes2015 konami digital entertainment b.v

منبع
    شما سایت خود گیمزکام رو دیدی اصلا ؟ این 3 عنوان رو بهترین بازیهای ورزشی انتخاب کرده ولی من هیجا ندیدم نوشته باشه pes به عنوان برترین عنوان ورزشی :| کسی هم که خبرو گذاشته توی میهن گیم نمیدونم منبعش کجا بوده که حتی نزده یا نظر شخصی خودش بوده !
    !... The Quiter You beCome The MoRe YoU Are AbLe to HEAR ... !

فروش بازی های اورجینال استیم با قیمت مناسب

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    نوشته اصلی توسط مجید آرین نمایش پست اصلی
    باگ های فیفا 14
    باز هم هست میخوای؟
    مطمئنی اینا رو میگن باگ ؟ مثلا بازیکن خودی بخوره به دروازه بان باید سره جاش قفل شه ؟ نباس بیوفته ؟
    بعدشم فیفا یه قسمت داره شما میتونی سرعت شوت قدرت شوت خودت و cpu رو کم یا زیاد کنی و همچنین واکنش دروازه بان
    تمام اینا که میگی باگ توی pc بودن ممکنه خوده طرف اینا رو درست کرده باشه همونجور که توی یکی از ویدئو ها میبینی با اسنایپ یه بازیکن رو میزنه میوفته
    !... The Quiter You beCome The MoRe YoU Are AbLe to HEAR ... !

فروش بازی های اورجینال استیم با قیمت مناسب

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    نوشته اصلی توسط MiLaD SparDa نمایش پست اصلی
    مطمئنی اینا رو میگن باگ ؟ مثلا بازیکن خودی بخوره به دروازه بان باید سره جاش قفل شه ؟ نباس بیوفته ؟
    بعدشم فیفا یه قسمت داره شما میتونی سرعت شوت قدرت شوت خودت و cpu رو کم یا زیاد کنی و همچنین واکنش دروازه بان
    تمام اینا که میگی باگ توی pc بودن ممکنه خوده طرف اینا رو درست کرده باشه همونجور که توی یکی از ویدئو ها میبینی با اسنایپ یه بازیکن رو میزنه میوفته
    خب به نظر من به این نمیگن بازی که !
    تو هرچی شو بخوای داری دست کاری میکنی
    پس همچین بازی به نظر من آشغاله آشغال .
    MoltafetMajid
    Pro Evolution Soccer
    Is The Best For Ever

# کاربر سایت
    تشکر شده 24 بار در 15 ارسال
    نوشته اصلی توسط Majid98 نمایش پست اصلی
    خب به نظر من به این نمیگن بازی که !
    تو هرچی شو بخوای داری دست کاری میکنی
    پس همچین بازی به نظر من آشغاله آشغال .
    سلام آره میشه تنظیماتش رو درست کنی ولی نه اون طور که شما فکر میکنین,بعدش هم یه نکته بگم اینه که من مطمعنم هر کس فیفا بازی میکنه میخاد فوتبال واقعی بازی کنه و کسی که میره دنبال فوتبال واقعی شک نکن نمیره دنبال چنین تنظیماتی"اگه هم دنبال چنین تنظیماتی باشیم دیگه دنبال فیفا نمی ریم میام pesبازی میکنیم

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    فیفا رو میگی فوتبال واقعی واقعا مسخرست
    فوتبال واقعی یعنی pes بزرگ
    MoltafetMajid
    Pro Evolution Soccer
    Is The Best For Ever

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 889 بار در 418 ارسال
    دوستان بدون فن بازی در اوردن و اینجور حرفا
    1-تاکتیک های فوتبالی رو تو pes بهتر می شه اجرا کرد .
    2- به طور کلی تو فیفا بهتر می شه فوتبال بازی کرد
    I am a soldier. I've served my country for twenty years. But if I'm captured or killed, I know that nobody will come to rescue me. I won't even get a funeral. Because the nation I protect can never admit that I exist. So my death would go unremarked, my bones would go uncleaned. I don't know if that day will come... but I do know that it must not be today. I am invisible. I am relentless. I am Sam Fisher. I am... a Splinter Cell

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 733 بار در 225 ارسال
    کاملا درسته به نظر من توی pes گل زدن خیلیییییییییی راحت تره تا فیفا.....فیفا تکنیکی بازی نکنی میبازی ولی PES بیشتر جنبه ی فان داره

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    فقط pes بزرگ
    MoltafetMajid
    Pro Evolution Soccer
    Is The Best For Ever

# کاربر سایت
    تشکر شده 5 بار در 3 ارسال
    هردوشون مشکلات خاص خودشونو دارن اما من فیفا بیشتر به دلم میشینه من از پی اس 2006 شروع کردم حرفه ای فوتبال بازی کنم دلیلمم این بود که فیفا گرافیک خوبی نداشت و گیم پلی مذخرفیم داشت تا 2011 فقط پی اس بازی کردم از اون به بعد هم فیفا نصب میکردم هم پی اس هر دوشون مشکلاتی داشتن فیفا تلاش کرد از 2010 به بعد نواقصشو رفع کنه پی اس روند یک نواختی داشت اما الان فیفا یک مشکل داره نسخه های پی سیش همچنان گرافیک قابل قبولی ندارن پی اس بدون پی سی معنا نداره اون کنسولارو چسبیده این پی سی رو جفتشون اشتباه میکنن. مورد دیگه ای هم که هست لایسنس هاست فیفا با این عزمت هنوز لایسنس لیگ قهرمانان اروپا نداره و همینطور لیگ اروپا اما پی اس داره پی اسم هم لایسنس خیلی از لیگ هارو نتونسته بگیره مثل لیگ جزیره اینارو گفتم که دعوا راه نندازین هر دوشون مشکلات خودشونو دارن
    رفیق روزهای خوب رفیق خوب روزها همیشه ماندگار من همیشه در هنوزها...

# کاربر سایت
    تشکر شده 24 بار در 15 ارسال
    نوشته اصلی توسط behroz7 نمایش پست اصلی
    هردوشون مشکلات خاص خودشونو دارن اما من فیفا بیشتر به دلم میشینه من از پی اس 2006 شروع کردم حرفه ای فوتبال بازی کنم دلیلمم این بود که فیفا گرافیک خوبی نداشت و گیم پلی مذخرفیم داشت تا 2011 فقط پی اس بازی کردم از اون به بعد هم فیفا نصب میکردم هم پی اس هر دوشون مشکلاتی داشتن فیفا تلاش کرد از 2010 به بعد نواقصشو رفع کنه پی اس روند یک نواختی داشت اما الان فیفا یک مشکل داره نسخه های پی سیش همچنان گرافیک قابل قبولی ندارن پی اس بدون پی سی معنا نداره اون کنسولارو چسبیده این پی سی رو جفتشون اشتباه میکنن. مورد دیگه ای هم که هست لایسنس هاست فیفا با این عزمت هنوز لایسنس لیگ قهرمانان اروپا نداره و همینطور لیگ اروپا اما پی اس داره پی اسم هم لایسنس خیلی از لیگ هارو نتونسته بگیره مثل لیگ جزیره اینارو گفتم که دعوا راه نندازین هر دوشون مشکلات خودشونو دارن
    سلام من هم دقیقا مثل خودت از 2006 با پیس شروع کردم ولی از سال2012 به بعد رفتم سراغ فیفا,این درسته که فیفا به پی سی بها نمده ولی نسخه امسالش تمام ویژگی هاش را برای پی سی هم شامل میشه و حتی تو خبرها خونده بودم که گرافیک پی سی از کنسول نسل هشتم بهتره البته برای اونایی که سخت افزار قوی دارن ولی امسال پیس قراره نسخه کامل و بهترش رو برای کنسول نسل هشتم درست کنه و نسخه متوسطش برای پی سی هستش شک نکن امثال فیفا با کلی ویژگی های منحصر به فردش هم پی سی بازها و کنسول بازها رو شگفت زده میکنه

13. کاربر مقابل از mojtabba عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

behroz7 (08-28-2014)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)