کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مهم/ بازگشت انجمن میهن گیم /مهم

# کاربر سایت
    تشکر شده 889 بار در 359 ارسال

مهم/ بازگشت انجمن میهن گیم /مهم

با سلام
    متاسفانه همه از وضیعت موجود تو انجمن با خبر هستیم برید کاربرا انلاین 24 ساعت گذشته رو ببیند میفهمید قبلا پر کاربر ولی الان خبری نیست
    من از همه کسایی که از این انجمن چیزی یاد گرفتن یا یاذ دادن یا کارشون راه افتاده میخوام تو انجمن فعالیت کنند تا مثل سابق شه
    بخش دانلود سایت خوبه جمه جوره بخش والپبر هم حوبه ولی وضیعت صفحه اصلی سایت و انجمن اصن خوب نیست من از دوستان عزیزم مثل مجید که تو سایت دانلود فعالیت داره میخوای بازی های اندرویدی که هک شده مثلا منابع نامحدود دارن رو تو انجمن بزارن
    از پارسا(پپسی کولا) از محمد (دتکتیو) میخوام برگردن به انجمن فعالیت کنن
    وسلام
    http://www.mihangame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1191&dateline=1427377  584

2. 2 کاربر مقابل از M____A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iker Casillas (03-20-2015),Majid98 (03-28-2015)

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 733 بار در 225 ارسال
    از نظر من نیازی به ایجاد همچین تاپیکی نیستش...
    دوستان دیگه مثل همون اشخاصی که نام بردید برن همون انرژی رو روی فروم دیگه بزارن 100 درصد جواب میگیرن اما اینجا از سوی مدیریت کل سایت هم یجورایی رها شده هستش.
    وگرنه من یکی خیلی میتونستم روی انجمن (مخصوصا) حرکت بزنم.
    با اجازه بسته شد.

4. کاربر مقابل از Radioactive عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M____A (03-20-2015)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 203 بار در 49 ارسال
    نوشته اصلی توسط Radioactive نمایش پست اصلی
    از نظر من نیازی به ایجاد همچین تاپیکی نیستش...
    دوستان دیگه مثل همون اشخاصی که نام بردید برن همون انرژی رو روی فروم دیگه بزارن 100 درصد جواب میگیرن اما اینجا از سوی مدیریت کل سایت هم یجورایی رها شده هستش.
    وگرنه من یکی خیلی میتونستم روی انجمن (مخصوصا) حرکت بزنم.
    با اجازه بسته شد.
    رها شده نیست
    مدیر دست تنهاست و کسی هم کمکش نمیکنه و یه نفر هم نمیتونه یه مجموعه رو بچرخونه
    توی انجمن فکر نکنم کسی بیشتر از شما دسترسی داشته باشه ولی حرکتی نکردی نمیدونم منتظر چی هستید مدیریت بیاد چیکار کنه؟ انتظار دارید یه نفر چطور کل یه مجموعه ای که قبلا دهها نفر کمکش بودن (ولی الان فقط یه تعداد معدود با معرفتاش هستن که هر کدوم یه بخشی رو دست گرفتن مثل بخش دانلود و والپیپر و صفحه اصلی هم که فقط سورنا هست ) رو بچرخونه. به شما دسترسی کامل داده شده ولی حرکتی نکردی حالا اینکه کاری نمیکنید و حرکتی نمیکنید مانعی نداره ولی دیگه همش مدیریت رو مقصر ندونید کوتاهی از خودتون هم بوده. نمیدونم شاید من انتظارات شما رو نمیدونم شاید منتظرید بیام ازتون خواهش و تمنا کنم که یه حرکتی کنید. به جای اینکه شما که بالاترین دسترسی توی انجمن رو داری بیای و بقیه رو تشویق کنی به موندن و فعالیت کردن خودت میشی یکی از کسایی که بقیه رو تشویق به رفتن میکنی. نمیدونم واقعا چی بگم اگه می خوای حرکت کنی فکر نکنم کسی جلودارت باشه ولی منتظر چی هستی رو نمیدونم
    ویرایش توسط mihangame : 03-20-2015 در ساعت 04:58 PM

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 889 بار در 418 ارسال
    قبل از هر چیز من سال نو رو به محمد، آریا مجید دکتر و بقیه دوستان تبریک بگم.
    والا من حدود یک هفته ای هست که میام انجمن ولی متاسفانه خبری نیست. تو صفحه ی اصلی هم متاسفانه سورنا دست تنهاست و منم چند روز اومدم بدون هیچ چشم داشتی بهش کمک کردم. انجمن درصورتی رونق می گیره که صفحه ی اصلی فعال باشه. روزانه باید 7-8 خبر بره رو سایت که متاسفانه نیرو کم هست. مدارس هم که شرایط رو بدتر کرد
    ویرایش توسط Iker Casillas : 03-20-2015 در ساعت 05:31 PM
    I am a soldier. I've served my country for twenty years. But if I'm captured or killed, I know that nobody will come to rescue me. I won't even get a funeral. Because the nation I protect can never admit that I exist. So my death would go unremarked, my bones would go uncleaned. I don't know if that day will come... but I do know that it must not be today. I am invisible. I am relentless. I am Sam Fisher. I am... a Splinter Cell

# کاربر سایت
    تشکر شده 889 بار در 359 ارسال
    سال نو همه مبارک
    من از فردا فعالیتمو شروع میکنم واسمم قوانین اینا مهم نیست دیگه وضع از این بدتر نمیشه که میشه؟
    امیدوارم بقیه هم بیاین :rolleyes:
    http://www.mihangame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1191&dateline=1427377  584

8. کاربر مقابل از M____A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Majid98 (03-27-2015)

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 733 بار در 225 ارسال
    با سلام

من هیچ وقت همچین توقعاتی که فرمودید رو نداشتم و ندارم
    فکر کنم قبلا هر عرض کردم هیچ راهی جز تبلیغات و خرج هزینه نیستش (منظورم تنها راه جذب کاربر هستش)
    راه های دیگه ی فرعی هم هستن البته خیلی

طول میکشه
    یه چیزیم یادم رفت بگم
    فکر نکنید حتما لازمه 100 تا کاربر داشته باشیم تا فعالیتی صورت بگیره با 5 تا کاربر هم میشه یه انجمن رو بالا کشوند فقط یه اراده میخواد
    ویرایش توسط Radioactive : 03-20-2015 در ساعت 06:13 PM

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 203 بار در 49 ارسال
    نوشته اصلی توسط Radioactive نمایش پست اصلی
    با سلام

من هیچ وقت همچین توقعاتی که فرمودید رو نداشتم و ندارم
    فکر کنم قبلا هر عرض کردم هیچ راهی جز تبلیغات و خرج هزینه نیستش (منظورم تنها راه جذب کاربر هستش)
    راه های دیگه ی فرعی هم هستن البته خیلی

طول میکشه
    یه چیزیم یادم رفت بگم
    فکر نکنید حتما لازمه 100 تا کاربر داشته باشیم تا فعالیتی صورت بگیره با 5 تا کاربر هم میشه یه انجمن رو بالا کشوند فقط یه اراده میخواد
    سلام و درود
    منم نظرم همینه ولی وقتی همین پنج نفر هم حاضر نیستن که فعالیت کنن چه انتظاری میشه داشت
    شما میتونی با پنج نفر انجمن رو خیلی خوب بهبود بدی ولی به جای تشویق کردن .... :)
    همین الان شما پنج نفر رو راحت میتونی توی همین انجمن پیدا کنی که حاضرن فعالیت کنن ولی اینکارو نمیکنی منتظر چی هستی پس بسم الله اگه واقعا میتونی خوب شروع کن
    بله تبلیغ نیاز هست ولی باور کن هزینه ها اونقدر بالاست که کم آوردم ...... یه نفر و کلی هزینه یه ذره هم به من حق بدید تا الان کلی هزینه کردم ولی همش مورد بی وفایی دوستان قرار گرفتم الحمدالله خیلیا هم که فقط و فقط بخاطر پول کار میکنن و انگشت شمارن اونائی که واقعا با عشق کار میکنن
    دوستان همت کنن خیلی راحت میشه انجمن و سایت رو به اوج رسوند ولی متأسفانه دوره زمونه طوری شده که همه چیز شده پول ....

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 889 بار در 418 ارسال
    اون دوستانی که بیکارن لطف کنن تو صفحه ی اصلی اگه میتونن به عنوان خبرنگار و نویسنده فعالیت کنن. واسه من شرایط جور نیست وگرنه میومدم
    I am a soldier. I've served my country for twenty years. But if I'm captured or killed, I know that nobody will come to rescue me. I won't even get a funeral. Because the nation I protect can never admit that I exist. So my death would go unremarked, my bones would go uncleaned. I don't know if that day will come... but I do know that it must not be today. I am invisible. I am relentless. I am Sam Fisher. I am... a Splinter Cell

# کاربر سایت
    تشکر شده 26 بار در 11 ارسال
    نظر من رو بخواید انجمن و سایت پتانسیل بالایی داره منتها باید قالب هاشون رو تغییر بدید یه بنر قشنگ بسازید و تبادل کنید ، آپلود سنتر گذاشته بشه رنک های کاربر و ...

من چندین دوست طراح حرفه ای دارم که صد در صد میتونن کمک کنن و از این وضع در بیایم خودم هم مشتاق فعالیت هستم.

13. 4 کاربر مقابل از .:SE[7]EN:. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iker Casillas (03-25-2015),Majid98 (03-27-2015),M____A (03-25-2015),pepsicoola (03-30-2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)