کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: معرفی بازی Assassin's Creed Syndicate

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 290 بار در 116 ارسال

Smile معرفی بازی Assassin's Creed Syndicate

با سلام خدمت دوستان ، پیرو پست قبلی ک درباره معرفی یک بازی از فرنچایز محبوب Assassin's Creed بود ، طبق تاریخی ک توی تریلر اعلام شده بود یعنی دیشب بازی جدید این سری ک استودیوی کِبِک یوبیسافت مسولیت ساخت آنرا بر عهده دارد معرفی شد ، و پسوند جدید آن بر خلاف گفته های قبلی ک به اسم Victory شناخته میشد به Syndicate تغییر کزد و اسم کامل بازی Assassin's Creed Syndicate میباشد .

این بازی در ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ برای کنسول*های نسل هشتم، و تا پایان همین سال نیز برای ویندوز عرضه خواهد شد .

مختصر داستان بازی :
    رویدادهای بازی توسط خواهر و برادر دوقلو به نامهای جِیکوب و ایوی فرای (Jacob and Evie Frye) در لندن سال ۱۸۶۸ و دوران انقلاب صنعتی رخ میدهد ک ماجراهای ایجاد شده در بازی شما را ب سوی مبارزه برای پس گرفتن شهر لندن سوق میدهد ...

اطلاعات و ویژگی های منتشر شده در تریلر رو در زیر براتون معرفی میکنم :

شخصیت مرد اصلی بازی : JAKOB FRYE

متولد سال 1847 و رشد و تعلیم یافته توسط گروه Assassin ها ، که هدف اصلی بازیکن و شخصیت اصلی در بازی بازپس گیری شهر لندن میباشد

ویژگی ها و سلاح های شخصیت اصلی

1 - KUKRI
    خنجری که یکی از سلاح های اصلی بازی در مبارزات میباشد

2 - REVOLVER
    تپانچه شش لول ک برای کشتن دشمن در فواصل دور و یا تمام کننده ها استفاده میشود

3 - BRASS NUCKLES
    یک پنجه بُکس برای مبارزات نزدیک و تن به تن

4 - ASSASSIN GAUNTLET
    بی شک مهم ترین و خاص ترین سلاح سری Assassin قسمت تیغ مخفی (Hidden Blade ) و سایر بخش های مرتبط با آن میباشد کی در این قسمت علاوه بر تیغ مخفی 2 بخش جدید معرفی شده ک یکی از آنها
    دارت گیج کننده ( تَوَهم زا ) و Rope launcher ( برای برتاب کردن طناب و بالا رفتن آسان از دیوار ها میباشد ) هستند .

نکته : لازم ب ذکره ک بعد از نسخه محبوب Assassin's Creed 2 و Rogue این قسمت جدید این تنها قسمتی میباشد ک فقط دارای بخش تک نفره است و بخش چند نفره ندارد .

تعدادی از والپیپر های منتشر شده از بازی :

اسکرین شات های داخل بازی :

امیدوارم ازین خبر خوشتون اومده باشه ، میدونم نقص زیاد داره چون همه شو خودم طبق اطلاعاتی ک توی سایتا و تریلر بود براتون نوشتم ، ممنون

ویرایش توسط amia : 06-16-2015 در ساعت 03:08 PM

2. 7 کاربر مقابل از amia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

digital (06-18-2015),Dr.Ghost (05-13-2015),Iker Casillas (05-13-2015),KING (07-22-2015),M.Abdollahian (06-18-2015),master p (07-12-2015),M____A (05-13-2015)

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 9 بار در 6 ارسال
    تاپیک منتقل شد
    خیلی معرفی خوبی بود لذت بردم
    فقط دقت کنید تاپیک رو کجا میزنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)