کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آیا Assassin’s Creed در حال مرگ است ......

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 39 بار در 39 ارسال

آیا Assassin’s Creed در حال مرگ است ......

بزرگترین مشکل سری Assassin’s Creed نه تکراری شدن است، نه داستان و نه طراحی ... مشکل اصلی Assassin’s Creed این است که هویت خود را از دست داده است. زمانی اگر نام Assassin’s Creed به گوش ما می خورد دقیقا می توانستیم در ذهن یک چارچوب مشخص و قابل احترام را ترسیم کنیم اما اکنون این سری بازی به هر موضوع و هویتی سرک کشیده است و خروجی کار فاصله گیری از هویت اصلی و سطحی شدن کلیت بازی شده است.ویژگی های مخفی کاری و چیز های جالب بازی که بازیکن را مشتاق به ادامه بازی می کرد و این سری بازی ها را خاص کرده بود، از بین رفته اند. آن دسته از امکانات و ویژگی های خلاقانه دنیای Open-World بازی که باقی مانده اند، به صورت وحشتناک زیادی به کار رفته اند به صورتی که اکنون تکراری شده اند. داستان توطئه علمی-تخیلی بازی دچار عقب گرد شده و به جای اینکه ماموریت های مزخرف و پوچی که توسط چندین تیم مختلف طراحی می شود را به یکدیگر متصل کند، Ubisoft تنها از آن ها استفاده می کند تا بتواند گیم پلی ویژه خود را در بستر داستان نژاد خاص به کار ببرد.زمانی که شایعه سالیانه شدن سری Assassin’s Creed به حقیقت پیوست، من گفتم که Ubisoft باید درباره ساخت ادامه بازی طرحی اساسی و درست داشته باشد. اکنون بعد از گذشت چندین سال از شنیدن خبر احتمال خارج شدن این سری بازی از حالت سالیانه خوشحالم و دوست دارم فکر کنم زمانی که نسخه بعدی Assassin’s Creed عرضه می شود، چه در سال 2017 و یا بعد از آن، Ubisoft می داند که در حال انجام چه کاری است!
    منبع :پردیس گیم
    گفتار نیک ، پندار نیک ، کردار نیک

2. کاربر مقابل از amir.delshad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Admin (02-28-2016)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)