کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بانجی جامپینگ کیش

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش

یکی از بهترین تفریحات جزیره کیش که مختص علاقه مندان به هیجان و سقوط است، بانجی جامپینگ می باشد که در خاورمیانه تک است. بانجی جامپینگ جزیره کیش از دو سکوی پرش با ارتفاع های 40 و 60 متر تشکیل شده است. گردشگران تور کیشعلاقه مند به سقوط آزاد می توانند بدون هیچ آموزشی و تنها با شنیدن راهنمایی ها و نکات ایمنی سقوط دلپذیری را تجربه نمایند.این وسیله مهیج در میدان المپیک و در نزدیکیشهر زیرزمینی کاریز واقع شده است. گفتنی است افرادی که بیماری قلبی دارند و همچنین خانم های باردار از استفاده از بانجی جامپینگ جدا خودداری نمایند.
    http://xn--pgb1cj35c.xn--pgboj2fl38c.net/

http://xn--pgb1cj35c.xn--pgboj2fl38c.net/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    chung cư TNR Sky Park 136 Hồ Tùng Mậu độc quyền phân phối toà đẹp nhất dự án chung cư TNR Goldmark City 136 Hồ Tùng Mậu
    - Hỗ trợ vay 70% với lãi suất 0% trong vòng 18 tháng.
    - Chỉ cần có trong tay 580 triệu đã có cơ hội sở hữu căn hộ tại chung cư TNR Goldmark City 136 Hồ Tùng Mậu.
    - Chiết khấu lên đến 5% giá trị căn hộ.
    - Chuyến du lịch Singapore trị giá 30.000.000vnđ cho 50 khách đầu tiên.
    - Cơ hội bốc thăm trúng thưởng lên tới 2,5 tỷ cho 200 khách hàng đầu tiên.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)