کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اسپانیا

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

اسپانیا

اسپانیا جزو کشورهای اروپایی محسوب می شود که سالانه گردشگران با تور اسپانیا به این کشور زیبا سفر می کنند همچنین به دلیل تاریخ و تمدن رومی که در این کشور بی تاثر نمی باشد توریست های زیادی را به خود جذب می کند. کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا واقع شده و نصف النهار گرینویچ از این کشور می گذرد و مساحتی حدود 504030000 کیلومتر مربع دارد که از نظر وسعت دومین کشور بزرگ اروپای غربی محسوب می شود.
    اسپانیا از شمال به خلیج بیسکای، کشور فرانسه و کشور کوچک آندورا امتداد دارد و از غرب به کشور پرتقال، اقیانوس اطلس، از شرق به دریای مدیترانه، جزایر بالئار، مالورکا، از جنوب به دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس ختم می شود. پایتخت این کشور شهر مادرید است که مرکز فرهنگی، اقتصادی، علمی و غیره می باشد همچنین شهرهای بارسلون، والنسیا، سویا، ساراگوسا، مالاگا، بیلبائو از مهم ترین شهرهای دیگر این کشور هستند که از اهمیت بالایی برخوردارند و مقصد اکثر گردشگران تور اسپانیا می باشند.

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تور مشهد به دلیل جاذبه مذهبی که در شهر مشهد وجود دارد، یکی از پر مخاطب ترین تورها در گردشگری داخلی می باشد و همچنین بهتر است بدانید که مشهد دومین شهر دنیا در جذب گردشگر مذهبی به شمار می آید. فرهنگ و آداب مذهبی کشور باعث شده تا همه روزه پروازهای زیادی به سوی این جاذبه توریستی رهسپار شود.
    <a href="http://lahzeakhar.com">تور لحظه آخری</a>
    [تور لحظه آخری](http://lahzeakhar.com)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)