کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اگر لپ تاپ گیمینگ قوی و شیک با قیمت مناسب میخواهید این پست را از دست ندهید !

# مدیر بازنشسته
    تشکر شده 266 بار در 144 ارسال

Lightbulb اگر لپ تاپ گیمینگ قوی و شیک با قیمت مناسب میخواهید این پست را از دست ندهید !

سری لپ تاپ های گیمینگ msi ( که من عاشقشم ) داره روز به روز بهتر میشه . به 3 دلیل به شما پیشنهاد میکنم که msi بخرید . 1- msi خود تولید کننده قطعات است 2- msi به نسبت قیمت بسار مناسب است 3- msi بسیار با کیفیت است . حال از این ها بگذریم msi اخیرا مدل هایی معرفی کرده که در این پست میخواهم یک مدل فوق العاده را به شما معرفی کنم . به گفته ی خود msi نازکترین و سبک ترین لپ تاب گیمینگ . برخلاف سایر لپ تاپ های گیمینگ که از نظر ظاهر زمخت و نا متناسب و سنگین هستند این مدل بسیار زیبا و جذاب و سبک است . نام این مدل gs70 است که در ادامه مشخصات آن را عرض میکنم خدمتتون . با یک پردازنده intel core i7 و گرافیک قدرتمند nvidia gtx 765m و 16 gb حافظه رم , قابلیت های جانبی فوق العاده و یک صفحه ی "17 full hd با کیفیت بسیار عالی . قطر حدود 2.5 سانتی متر و وزن هم حدود 2.5 kg دارد و همچون جواهری برای گیمر ها میدرخشد . قیمت کمتر از 1900$ هم دارد که شاید زیاد بنظر برسد ولی در مقایسه با سایر لپ تاپ های گیمینگ سایر برند ها بسیار عالی است . امید وارم pc gamer ها برای خرید لپ تاپ این مدل را هم در نظر بگیرند و من هم کمکی به آن ها کرده باشم .
    ویرایش توسط Sohrab : 09-05-2013 در ساعت 07:01 PM

2. 2 کاربر مقابل از Sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ABS92 (08-05-2014),Lord AK (08-23-2013)

# کاربر سایت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡L
    تشکر شده 408 بار در 235 ارسال
    عجب چیز مشتیه اگه تا سل بعد یه بهترش توسط msi منتشر نشه میرم میخرمش

سهراب جان قیمتش تو ایران چقدره؟؟؟؟؟؟
    NOTHING IS TRUE, EVERYTHING IS PERMITTED

4. کاربر مقابل از Lord AK عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sohrab (08-23-2013)

# مدیر بازنشسته
    lord aka عزیز دقیقا نمیدونم ولی حدود 6.5 میلیون یا شاید کمتر . این در حالیه که یک لپ تاپ گیمینگ زمخت ایسوز حدود 10 میلیون و allien wear تا 20 میلیون هم دارد که این با اون ها از نظر سخت افزار برابری کرده و از لحاظ ظاهر بهترین است .

6. کاربر مقابل از Sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lord AK (08-23-2013)

# مدیر بازنشسته
    البته من یه خورده دست بالا گرفتم قیمتو . یک چیز راجع به لپ تاپ های گیمینگ که مرا خیلی اذیت میکنه اینه که قابلیت جابجاییشون خیلی ضعیفه . تازه فکر کنم پردازنده این هزول باشه که تا 2 برابر سایر i7 ها قدرت داره . جدی میگم با 6 میلیونو خورده ای لپ تاپی میخری که 2 برابر لپ تاپ 10 میلیونی قدرت پردازش داره . این لپ تاپ خوراک بازی های جدید و آینده EA و جی تی ای و سگ های نگهبان و اسیسن جدیده . یکی از دلایل این پست این بود که حتما میخوام اینو بگیرم . شک نکنید فوق العادست .

8. کاربر مقابل از Sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lord AK (08-23-2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)