کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: برسی عنوان های battle field بر اساس تجربیات شخصی .

# مدیر بازنشسته
    تشکر شده 266 بار در 144 ارسال

Post برسی عنوان های battle field بر اساس تجربیات شخصی .

سلام . در این پست میخواهم این سری را برای شما برسی کنم . battle field بازی بسیار نستالژیکی برای من و خیلی هاست . سبک بازی battle field در آغاز این گونه نبود و بسیار شبیه بازی conter strike بود ولی پیشرفته تر و با پیوستگی داستانی بیشتر . سال 2002 و عنوان battle field 1942 . بازی فوق العاده زیبا و در زمان خود گرافیکی . EA بعد از آن dlc زیبای آن را به نام road to rome منتشر کرد که نقشه های های آن برای جنوب اروپا بود . بعد از آن battle field vietnam که به جرئت هنوز که هنوزه در سبک خود عالی است شاید بتوان به آن بازی open world گفت !!! بله تعجب نکنید . قابلیت های این بازی بسیار بسیار زیاد است و هوش مصنوعی آن هم نسبت به نسخه های قبلی بسیار بالاتر بود . خوب میرسیم به گل سر سبد سبک مولتی پلیر این عنوان در سال 2005 که واقعا شاهکار استدیو dice بود . این بازی و نسخه های مشابه بعد از آن هنوز که هنوزه بسیار بسیار پر طرفدار است . این بازی نیز تعدادی mode و dlc دارد که من نسخه های تا سال 2010 راهم دیده ام از جمله : special force , sky , special edition , . خوب میرسیم به بازی battle field 2142 تقریبا نسخه ی نا موفق و مدرن 1942 . این نسخه نقطه ی عطف این سری است و این سری به شاخه تقسیم شد 1- سبک مولتی پلیر 2- سبک داستانی اکشن که برای رقابت با call of duty درست شده بود . هر دو سبک بسیار پر طرفدار است . اگه منسفانه بگوییم call of duty و battle field در سبک داستانی هر دو عالی هستند ولی در مولتی پلیر برتری battlefield کاملا محصوص است . من با این که هر دو را بازی میکنم . هر دو را میپسندم ولی شاید battlefield کمی بهتر باشد . البته خیلی هم با هم تفاوت ندارند در سبک داستانی اکشن . بعد از آن هم پای bad company به میان آمد که تعدادی dlc هم داشت که خیلی قابل قبول بود . EA برای راضی کردن طرفداران مولتی پلیر مجبور به انتشار بازی رایگان play 4 free شد . بعد از آن هم که به battle field 3 میرسیم که در ایران کاملا ممنوع است . بازی با گرافیک بسیار بالا ولی داستانی نا خوشایند که در آن به ایران حمله میشود و تعداد زیادی ایرانی کشته میشوند . حداقل این بازی در ایران کاملا شکست خورده ولی رقیب آن call of duty MW3 خوب ظاهر شد . حال باید منتظر برگ برنده ی dice و EA بود battlefiald 4 که واقعا فوق العاده است . مولتی پلیر آن بسیار از رقیبان خود بهتر به نظر میرسد و تخریب پذیری محیط آن بسیار بالاست . و امکان ارتباط بازی با تبلت و موبایل بازی را جذاب میکند . یعنی شاید شما بتوانید از تبلت به عنوان map و از گوشی هوشمند برای چت کردن با سایر بازیکنان استفاده کنید . گرافیک بازی که قابل توصیف نیست ! البته رقبا این بازی نیز تا دندان مسلح آماده نبرد هستند وباید صبر کرد تا ببینیم نتیجه چه میشود . البته من از call of duty هم بسیار خوشم می آید و شاید به زودی مقاله ای در این رابطه بنویسم . با تشکر از شما خوانندگان مقله .

2. 5 کاربر مقابل از Sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

abbastopol (10-26-2013),Lord AK (08-24-2013),mahdi.m (08-25-2013),mihangame (08-23-2013),VAAS (10-26-2013)

# مدیر بازنشسته
    دوستان عزیز عضو تحریریه سایت اگر این مقاله را مناسب دیدند لطفا از آن در سایت اصلی نیز استفاده کنید . دلیل این که خودم عضو نویسندگان نمیشم اینه که به علت کمبود وقت زمان زیادی منی توانم connect باشم و به فرستادن پست های کوچک بسنده میکنم .

# کاربر سایت
    تشکر شده 185 بار در 81 ارسال
    بسیار عالی سهراب جان .چشم با تغییراتی کوچک در سایت قرار خواهیم داد

# مدیر بازنشسته
    اگر مایل باشید نقدی هم بر دیگر سری ها خواهیم داشت .

6. کاربر مقابل از Sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahdi.m (08-25-2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)