کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: دانلود بازی Metal Gear Solid

# کاربر سایت
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

دانلود بازی Metal Gear Solid

سلام. دوستان یک درخواست در مورد سری بازی های Metal Gear Solid و Command & Conquer دارم. لطفا عنوان تمام بازی های Metal Gear Solid و Command & Conquer به ترتیب تاریخ انتشار و با ذکر کنسول بازی معرفی کنید.
    لینک دانلود بازی Metal Gear Solid 2 تست شده برای کامپیوتر رو قرار بدید.
    با سپاس فراوان

2. کاربر مقابل از Iranian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

DOVAHKIIN (11-04-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    با سلام خدمت دوست عزیز
    سری بازیهای Metal Gear شامل :
    Metal Gear برای کامپیوترهای MSX2 در سال 1987 و یک گروه جداگانه پورت این بازی رو برای NES انجام دادند/
    سپس کونامی یک نسخه به نام Snake's Revenge برای کنسول NES ساخت و سال 1990 منتشر کرد/
    در همان سال (1990) کوجیما Metal Gear 2 : Solid Snake را ساخت و در ژاپن برای کامپیوترهای MSX2 منتشر شد/
    به دنبال نسخه قبل کوجیما بازی Metal Gear Solid رو ساخت و در سال 1998 برای Play Station 1 منتشر شد/
    بازی Metal Gear Solid 2 : Sons of Liberty در سال 2001 برای Play Station 2 عرضه شد/
    بازسازی نسخه اصلی بازی اینبار به نام Metal Gear Solid : the Twin Snakes در سال 2004 برای GameCube عرضه شد/
    سال بعد نسخه سوم بازی یعنی Metal Gear Solid 3 : Snake Eater برای Play Station 2 وارد بازار شد/
    سال 2006 بازی Metal Gear Solid : Potable Ops برای کنسول PSP منتشر شد/
    نسخه چهارم بازی یعنی Metal Gear Solid 4 : Guns of The Patriots در سال 2008 برای کنسول Play Station 3 عرضه شد/
    در آپریل 2010 نسخه دیگری از بازی به نام Metal Gear Solid : Peace Walker برای کنسول PSP منتشر شد/
    بازی Metal Gear Rising : Revengeance در سال 2013 برای کنسولهای Xbox360 و Play Station 3 منتشر شد/
    و Metal Gear Solid 5 هم در دست ساخت برای نسل بعد هست.

4. 3 کاربر مقابل از MiLaD SparDa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

DOVAHKIIN (11-04-2013),Iranian (11-04-2013),mihangame (11-04-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    دوست عزیز اگه میخوای سری Metal Gear رو بازی کنی بهت پیشنهاد میکنم از نسخه 3 به بعد رو بازی کن ( به گفته خود کوجیما)
    و درباره سری بازیهای Command & Conquer :
    این مجموعه در سه سری متفاوت ساخته شده که شامل :
    سری Teberium ، Red Alert و Generals هست
    که هرکدوم نسخه های مختلفی دارن
    اول از همه از سری محبوب خودم یعنی Generals شروع میکنم :
    C&C : Generals در سال 2003 با متای84 منتشر شد ( تمام بازیهای نسخه PC هستند )
    C&C : Generals - Zero Hour در همان سال منتشر شد که یک ادامه ی موفق بود
    سری های Red Alert و Tiberium هم هستند ولی الان خیلی عجله دارم به زودی این دو سری هم کاملا معرفی میکنم :gol:

6. 4 کاربر مقابل از MiLaD SparDa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

DOVAHKIIN (11-04-2013),Iranian (11-04-2013),mihangame (11-04-2013),Sohrab (11-03-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 123 بار در 75 ارسال
    دوست عزیز به نظرم بیخیال MGS شو! چون این بازی اصلا برای PC عرضه نشده و نسخه پنجم هم شاید عرضه بشه.

اگر این بازی رو خیلی دوست داری، برو یه PS3 بگیر و نسخه های MGS 3 و MGS 4 و MGS Snake Eater رو بازی کن.

امیدوارم MGS 5 برای پی سی عرضه بشه... البته خود کوجیما گفته به احتمال زیاد عرضه میشه چون خود بازی داره

روی PC ساخته میشه بنابراین شاید با تاخیر چند ماهه برای پی سی بیاد...

8. 2 کاربر مقابل از DOVAHKIIN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Iranian (11-04-2013),Sohrab (11-04-2013)

# مدیر بازنشسته
    تشکر شده 266 بار در 144 ارسال
    command & conquer که خوراک خودمه . بیش از 10 ساله که Command & Conquer generals : zero hour رو بازی میکنم .

متاسفانه نسخه 2 این بازی که قرار بود سال 2011 منتشر بشه به 2013 تاخیر خورد و بعد عنوان بازی و داستانشو عوض کردن و گفتن 2014 میاد و بعد 3-4 روز پیش میگن فعلا منتفی شده !!:746517_bye2:

اگر کمی از ژارنر علمی تخیلی و سبک استراتژیک خوشت میاد حتما از سری C&C Teberium wars خوشت میاد . این سری شامل 4 بازی هست که آخریش هم مدت زیادی از انتشارش نمیگذره .

اگر اهل بازی آنلاینی بازی C&C Teberium aliances حتما خوشت میاد تازه مجانی هست .
    this is it !!!??!!:893120_JC_doubleup:

10. کاربر مقابل از Sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

DOVAHKIIN (11-04-2013)

# مدیر بازنشسته
    من تا حالا MGS بازی نکردم .

اما بازی Metal gear Rising حتما برای PC میاد . نمیدونم چه فرقی با اون یکی داره اما تصاویرشون شبیه هم بودن .

# کاربر سایت
    سهراب اینقدر از این ژنرال تعریف کردی، دهنم آب افتاد!!! :دی یکی از نسخه هاش که به نظرت خوبه رو بگو من برم دان کنم !

درضمن، Metal Gear Rising در حال ساخت برای پی سی هستش و همین چند وقت پیش خود هیدو کوجیما گفتش که روی پی سی گرافیک خیلی عالی داره و روی 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه و افت فریم نداره. Metal Gear Solid رو هم گفتن داره روی پی سی ساخته میشه پس به احتمال زیاد برای پی سی هم عرضه میشه ولی اولویت اولشون کنسول های نسل بعد و این نسل هستش.

# کاربر سایت
    سهراب اینقدر از این ژنرال تعریف کردی، دهنم آب افتاد!!! :دی یکی از نسخه هاش که به نظرت خوبه رو بگو من برم دان کنم !

درضمن، Metal Gear Rising در حال ساخت برای پی سی هستش و همین چند وقت پیش خود هیدو کوجیما گفتش که روی پی سی گرافیک خیلی عالی داره و روی 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه و افت فریم نداره. Metal Gear Solid رو هم گفتن داره روی پی سی ساخته میشه پس به احتمال زیاد برای پی سی هم عرضه میشه ولی اولویت اولشون کنسول های نسل بعد و این نسل هستش.

# کاربر سایت
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

# مدیر بازنشسته
    Command & conquer generals zero hour منتشر شده توسط EA games سال 2003 .

یک بازی بسیار سرگرم کننده و هیجان آور و بسیار واقعی .

زمانی که اومده بود یکی از قوی ترین گرافیک رو بین بازی ها داشت . اون زمانگرافیکش حتی از بازی های DICE هم قوی تر بود .

الان که دیگه معلومه گرافیکش خیلی پایینه اما 10 سال پیش پادشاه بود .

حداکثر رزولوشن بازی 1024 * 760 اما بعد ها یک پچ براش انتشار یافت که تا رزولوشن شگفت انگیز 1920 *1440 رو هم جواب میداد .

این بازی انقدر تعداد DLC و Mode هاش زیاده که عقل از سر آدم میپره ( نسخه اصلیش یه جیز دیگست )

یک پچ هم داره که اگر بریزی روی Windows 7 به راحتی اجرا میشه .

چون من 4-5 ساله پچ هارو نریختم اسمشون رو یادم رفته اما بپرس از دیگران حتما این 2 تا پچ رو بریز .

سایت game front معدن پچ ها و مد های این بازیه و همه چیز توش پیدا میشه .

برو بریز بازی کن حالشو ببر .:yahoo:

16. کاربر مقابل از Sohrab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Iranian (11-04-2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)