کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: آموزش بازی کانتر استریک

# کاربر سایت
    تشکر شده 7 بار در 3 ارسال

آموزش بازی کانتر استریک

با سلام خدمت همه ی کاربران میهن گیم. در این جا یک سری نکات مهم و کلیدی برای بهتر شدن بازی میذارم و از دوستان هم دعوت میکنم تجربیات خود رو در اختیار دیگران قرار بدن.

توي بازي 2 تا تفنگ از بقيه بهتره براي ak-47 TR براي m4 CT و بهترين كلت هم براي هر دو گروه dezert .
    ak47:با اين اسلحه بهتره دو تير يا تك تك در فاصله هاي دور و در فاصله هاي نزديك ول دادن بهترين كاره اين اسلحه داراي تير هاي قوي و مشكلش لگد زدن زياد اونه سعي كنيد زود تر ز حريف هد شات كنيد.
    m4: اين اسلحه هم مثله ak47 دو تير و تك تك زدن در فواصل دور و ول دادن در فاصله ي نزديكه اين اسلحه نسبت به ak47 تير هاش ضعيف تر ولي لگد زدنش كمتره .
    dezert:سعي كنيد باهاش هدشات كنيد چون با يك تير هدشات حريفتون از پا در مياد.
    با هر تفنگي كه هستيد سعي كنيد سريعتر از حريف هد شات كنيد.

2. 5 کاربر مقابل از AMIr2Fun عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aine frosh (11-27-2013),hamidmm (11-27-2013),mihangame (11-27-2013),MiLaD SparDa (11-27-2013),omid_202002 (11-27-2013)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 886 بار در 542 ارسال
    بررسی کلت ها در بازی کانتر :

من کلا تو بازی ها به کلت خیلی علاقه دارم به همن اندازه زیاد ازشون استفاده میکنم .

برسی کلت های کانتر :

B 1 1 : معروف به دمپایی ! تعداد تیر های خشاب زیاد یعنی 20 و کل گلوله های قابل حمل هم زیاد است . اما اصلا بدرد بخور نیست . من کلا پیشنهاد میکنم دور این کلت را خط بکشید . کلت فابریک ترور هم هست . گلوله 9 میلیمتری دارد . سرعت شلیک پایین . واقعا افتضاح !

B 1 2 : کلت فابریک کانتر . در نوع خود بسیار خوب است . یک صدا خفه کن نیز دارد . دقش بالاست و تا فاصله نسبتا دور نیز قابل استفاده است . پرش این تفنگ زیاد است اما دقت بالا و لگد کمی دارد . خشاب 12 تایی . قدرت گلوله ها هم مناسب است . تعداد گلوله های قابل حمل هم بالاست . سرعت شلیک بالا

B 1 3 : به نظر من یکی از بهترین کلت های بازی کانتر . لگد کم و بسیار دقیق . فاصله دور را هم خوب میزند . بسیار مناسب برای هدشات . صدای کمی هم دارد و خشاب 13 تایی دارد . قدرت گلوله ها هم بالا . در کل عالی . تعداد گلوله های قابل حمل هم بالاست . سرعت شلیک بالا

B 1 4 یا همون Dizert خودمون ! بسیار بسیار قوی ! در واقع یک شاتگان قدرتمند کوچک است . لگد و پرش بسیار زیاد و دقت در فاصله زیاد بسیار کم . در فاصله نزدیک بی رقیب . تعدا د گلوله در هر خشاب 7 و کل گلوله های قابل حمل بسیار پایین هست . صدای این تفنگ هم بسیار زیاد است و توجه را به سوی خود جلب مبکند . سرعت شلیک متوسط .

کلت بعدی در دو گروه مختلف متفاوت است .

B 1 5 ترور : جفت کلت است . گلوله های 9 میلیمتر دارد که قدرت خود گلوله ضعیف است . دقت بسیار بالا . لگد و پرش کم . سرعت شلیک بسیار بالا . در فاصله ی دور هم بسیار مناسب است . در کل بسیار بسیار عالی . هر کدام خشاب 15 تایی دارد که در مجموع 30 تا میشود . تعداد کل گلوله های قابل حمل هم بالاست . مناسب برای هدشات از فاصله نسبتا دور . صدای تفنگ زیاد است .

B 1 5 کانتر که یک کلت خاص است . قدرت گلوله ها زیاد است . خشاب بزرگ و تعداد گلوله های قابل حمل زیاد . تفنگ دقیقی است . اما لگد و پرش بسیاری دارد . قلق خاص خود را دارد . فاصله دور را هم خوب میزند . خشاب 20 تایی . سرعت شلیک بالاست .

این بود یک برسی کلی کلت های موجود در بازی کانتر :-) :-)

4. کاربر مقابل از Khashayar.Sa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid_202002 (11-30-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 7 بار در 5 ارسال
    با سلام و تشکر از دوستانی که در این تاپیک همکاری میکنن
    باید چند نکته برای بهتر کار کردن با ak47 رو بگم که شاید بیشتر به کارتون بیاد
    با توجه به اینکه دوستان در پست های قبل هم ذکر کردن که تک تک تیر زدن و 2تا 2تا تیر زدن بهتر است
    اگه موس شما دارای کلید دابل کلیک هست میتونیی از اون استفاده کنین و سیع کنین برای تک تک تیر زدن یا دوتا تیر زدن سر هریف رو هدف بگیرین یا گردن اون رو
    و برای کار کردن با کلت dezert : وقتی که تیر میزنین 1ثانیه بین تیر هاتون فاصله ایجاد کنین ، یعنی پشت سر هم و تند تند تیر نزنین

6. 2 کاربر مقابل از scorpion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AMIr2Fun (12-05-2013),MiLaD SparDa (12-02-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 7 بار در 3 ارسال
    دوسته عزیز بهترین اسلحه برای نزدیک m4 هست چون لگد کمتری نسبت به ak داره

دوستان این سری میخوام نکته هایی که خودم تو سرور دیدم که بچه ها رعایت نمیکنن رو بگم:1- در سیتی همه با هم یه جا نرید چون ممکنه ترور از طرف دیگه بره و اون دست رو شکست بخورین. 2- اگر دیدن بمب دراپ شده همه در جایی که بمب دراپ شده وایسین چوت ترور مجبوره بیاد و بمب رو برداره.3- در ترور هیچ وقت اگر بمبر بودین تنهایی راش ندین و بدون کاور بمب نکارین (فقط در صورتی اینکار و کنید که تک هستین)

8. کاربر مقابل از AMIr2Fun عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MiLaD SparDa (12-05-2013)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 886 بار در 542 ارسال
    نوشته اصلی توسط amir2fun نمایش پست اصلی
    دوسته عزیز بهترین اسلحه برای نزدیک m4 هست چون لگد کمتری نسبت به ak داره

دوستان این سری میخوام نکته هایی که خودم تو سرور دیدم که بچه ها رعایت نمیکنن رو بگم:1- در سیتی همه با هم یه جا نرید چون ممکنه ترور از طرف دیگه بره و اون دست رو شکست بخورین. 2- اگر دیدن بمب دراپ شده همه در جایی که بمب دراپ شده وایسین چوت ترور مجبوره بیاد و بمب رو برداره.3- در ترور هیچ وقت اگر بمبر بودین تنهایی راش ندین و بدون کاور بمب نکارین (فقط در صورتی اینکار و کنید که تک هستین)
    اتفاقا دوست عزیز گلوله های کلاش از ام 4 بزرگتره و چون در فاصله لگد زیاد مهم نیست وقدرت و ریت گلوله مهم است و کلاش تو فاصله نزدیک از ام 4 بهتره .

در کل در فاصله نزدیک شاتگان b 2 2 از همه قوی تره .

اون نکاتی که هم که گفتی رو هم باید رعایت کنن مخصوصا سومی :-)

# کاربر سایت
    تشکر شده 40 بار در 27 ارسال
    ممنون به خاطر تاپیک مفید

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    نوشته اصلی توسط Khashayar.Sa نمایش پست اصلی
    اتفاقا دوست عزیز گلوله های کلاش از ام 4 بزرگتره و چون در فاصله لگد زیاد مهم نیست وقدرت و ریت گلوله مهم است و کلاش تو فاصله نزدیک از ام 4 بهتره .

در کل در فاصله نزدیک شاتگان b 2 2 از همه قوی تره .

اون نکاتی که هم که گفتی رو هم باید رعایت کنن مخصوصا سومی :-)
    منم بیشتر با M4 موافقم سریعتر از Ak47 هست Ak واسه راه دور دقیق زدن خیلی قویتره

12. کاربر مقابل از MiLaD SparDa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

AMIr2Fun (12-05-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 4 بار در 4 ارسال
    سلام دوست عزیز من خیلی وقت یه چیز ذهن منو مشغول کرده من در مسابقات که HLTV.iR برگذار میکنه در گروه Gem حضور داشتم بعضی از بازیکن ها خیلی سریع اینو اونور میرفتن چجوری اینجور جیزی ممکنه خیلی خیلی بیش از اونی که فکرشو کنی اینور اونور میرفتن

اخـــه مـــا کـــی مــیـخــوایــــم دســـت از ســر ایــــن بــــازی بـــــرداریــــم بـــریــــم ســـر زنــدگـــیمــون

iLoVe Sk Team

~My GameName iS : acerwOw

BeST Game iS : GENERALS

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    نوشته اصلی توسط acer نمایش پست اصلی
    سلام دوست عزیز من خیلی وقت یه چیز ذهن منو مشغول کرده من در مسابقات که HLTV.iR برگذار میکنه در گروه Gem حضور داشتم بعضی از بازیکن ها خیلی سریع اینو اونور میرفتن چجوری اینجور جیزی ممکنه خیلی خیلی بیش از اونی که فکرشو کنی اینور اونور میرفتن
    اینجور چیزی بدون چیت غیر ممکنه چون سرعت جز چیزایی از بازی هست که تغییرش چیت محسوب میشه

# کاربر سایت
    تشکر شده 65 بار در 39 ارسال
    یه پست میذارم که تاپیک بروز بشه :D
    دوستان موارد خوبی رو اشاره کردن منم تکمیلش میکنم ;)
    آموزش:
    1. موقع ای که دشمنتون رو میبینید با سرعت بالا به سمت راست و چپ برید و 3تیر 3تیر بهش شلیک کنید ، این کار باعث بهم خوردن تمرکز دشمن و مهم تر اینکه دیگه دشمن خیلی سخت تر میتونه سر شما رو نشونه بگیره
    2. همیشه با هدست بازی کنید تا بتونید خیلی خوب صدا پا بگیرید ! وقتی صدا پا رو شنیدید و توو رادار یار خودی رو ندیدید مطمئن شید صدای پای دشمنه پس بهترین کار اینه که یه جای خوب کمین کنید (به اصطلاحه ما کانتر بازا خف کنید) و هر اسلحه ای که دارید باهاش خط بگیرید و تا دشمن اومد .... bang
    3. همیشه موقع راه رفتن داک بزنید چون بدن به یه حالتی در میاد که دشمن وقتی خط گرفته باشه و بخواد شما رو بزنه خیلی سخت میتونه شما رو هدشات کنه
    4. سعی کنید bunny jump رو یاد بگیرید چون برای مواقعی که میخواهید از دست دشمن به یه جای امن فرار کنید (مواقع Reaload و ...) بهترین راه بانی زدنه چون سرعت شما در بانی از راه رفتن بیشتره (البته من خودم هیچموقع به بانی علاقه ای نداشتم)
    ... بقیه موارد رو اگه ببینم علاقه دارید (تشکر) میگم اگه ام نه که هیچی :(
    راستی اینم بگم خیلی خوب میشد یه جای خاص برای تاپیک های مخصوص کانتر میزدید ، قابل توجه مدیران
    ویرایش توسط MehraN Mafia : 02-21-2014 در ساعت 09:27 PM
    خیلی ها آنقدر خطر می کنند که چیزهای زیادی را از دست می دهند و خیلی ها هم که دنبال چیز های زیادی نیستند در انتها هیچ چیز به دست نمی آورند .
    (Thomas Angelo)

# کاربر سایت
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

If assigning relaxed duodenal metoclopramide hookworm, sheet.

http://columbia-electrochem-lab.org/naprosyn/

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)