کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتگوی میهن گیم خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: آموزش بازی کانتر استریک

# کاربر سایت
    تشکر شده 7 بار در 3 ارسال

آموزش بازی کانتر استریک

با سلام خدمت همه ی کاربران میهن گیم. در این جا یک سری نکات مهم و کلیدی برای بهتر شدن بازی میذارم و از دوستان هم دعوت میکنم تجربیات خود رو در اختیار دیگران قرار بدن.

توي بازي 2 تا تفنگ از بقيه بهتره براي ak-47 TR براي m4 CT و بهترين كلت هم براي هر دو گروه dezert .
    ak47:با اين اسلحه بهتره دو تير يا تك تك در فاصله هاي دور و در فاصله هاي نزديك ول دادن بهترين كاره اين اسلحه داراي تير هاي قوي و مشكلش لگد زدن زياد اونه سعي كنيد زود تر ز حريف هد شات كنيد.
    m4: اين اسلحه هم مثله ak47 دو تير و تك تك زدن در فواصل دور و ول دادن در فاصله ي نزديكه اين اسلحه نسبت به ak47 تير هاش ضعيف تر ولي لگد زدنش كمتره .
    dezert:سعي كنيد باهاش هدشات كنيد چون با يك تير هدشات حريفتون از پا در مياد.
    با هر تفنگي كه هستيد سعي كنيد سريعتر از حريف هد شات كنيد.

2. 5 کاربر مقابل از AMIr2Fun عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aine frosh (11-27-2013),hamidmm (11-27-2013),mihangame (11-27-2013),MiLaD SparDa (11-27-2013),omid_202002 (11-27-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 54 بار در 28 ارسال
    SMG) submachinegun) هم برای تیراندازی از فاصله ی نزدیک خوبه که در هر دو گروه یکسانه.
    magnum snipe هم که اسنایپه و واسه ی فواصل دور که یکم مهارت میخواد.
    machinegun هم واسه ی فواصل دور و هدشات کردن خیلی خوبه فقط خیلی گرونه.
    وقتي كه زندگي برات خيلي سخت شد، يادت باشه كه درياي آروم، ناخداي قهرمان نمي سازه.

4. 4 کاربر مقابل از hamidmm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aine frosh (11-27-2013),mihangame (11-27-2013),MiLaD SparDa (11-27-2013),omid_202002 (11-27-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    برای هدشات کردن با AK47 اگه میخواید دوتیر بزنید سعید کنید سینه یا یکم بالاتر رو نشونه بگیرید که معمولا تیردوم شما Head حریفتون رو میزنه

6. 3 کاربر مقابل از MiLaD SparDa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aine frosh (11-27-2013),Lord AK (11-30-2013),omid_202002 (11-30-2013)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    تشکر شده 886 بار در 542 ارسال
    یکی از بهترین تفنگ های بازی B 4 1 تروریست که اسمش گالیل هست و در گیم نت ها به کلاش افغانی مشهور است !

میدانید که هدف شما دارای 4 خط است : خط بالا , خط راست و....

اگر با این تفنگ خط بالا را روی قسمت پایینی سر قرار دهید دشمن با اولین تیر هدشات میشود

فایده این کار چیست : این تفنگ ارزان است ( 2000 $ ) و شما با استفاده از آن هم خوب سوپرسس میکنید و هم قدرت بالایی دارد و با تیر اول نیز هد شات میکنید .

فاماس : تفنگ B 4 1 کانتر است . این تفنگ خوراک خودمه ! یکی از کم لگد ترین و دقیق ترین تفنگ های بازی ! خشاب 25 تایی قیمت 2250 $ .

طریقه شلیک برای هد شات : قسمت بالایی گردن دشمت را هدف بگیرید و به صورت 2 تا 2 تا شلیک کنید . یا روش راحت تر اما ریسک بالاتری دارد . تفنگ را روی Brust mode سوییچ کنید با راست کلیک و قسمت پایینی گردن را هدف گیری کرده و شلیک کنید . 3 گلوله همزمان شلیک میشوند که گلوله3 ام هتما طرف را هدشات میکند .

Desert Eagle یا همون Dizert خودمون قوی ترین کلت بازی نیست ! خشاب کوچک و لگد بسیاری دارد . هرچند در فاصله بسیار نزدیک بهترین است و همانند شاتگان عمل میکند . از نظر قدرت کلی و ریت تیر و دقت B 1 5 از هر دو طرف قوی تر است .

حالا کلی کلک و روش برای بازی بلدم نمیگم اسپویل نشه :-)
    ویرایش توسط Khashayar.Sa : 11-28-2013 در ساعت 09:37 PM

8. کاربر مقابل از Khashayar.Sa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid_202002 (11-30-2013)

# کاربر سایت
    تشکر شده 429 بار در 230 ارسال
    دوستان مشخصه همه بازیو خوب بلدن امشب ساعت 9 همه بیاید توی سرور بازی کنیم

# کاربر سایت
    تشکر شده 7 بار در 3 ارسال
    اینم سری دوم آموزش
    امروز می خوام درباره راش دادن توضیح بدم.من فقط نکات رو میگم.چون راش دادن تیمی کاره یک لیدره که بگه شما کجا برید.در زمانی که راش میدید تا می توانید duck بزنید،چرا که این عمل باعث به هم ریختن تمرکز می شود.به خصوص این عمل برای اسنایپر ها خیلی مفید است.از طرفی وقتی راش میدهید حتما اسلحه رو هد بگیرید،چون که شما بتونید زمانی که با چندین نفر مقابله می کنید سریع اونها رو از پا در بیارید.هیچ وقت هل نشید بذارید دشمن هر چقدر می خواد ت*** ت*** بخوره،برنده کسی است که بتونه با کمترین تیر بیشترین صدمه رو بزنه.پس سعی کنید با همون تیر های اول هد شات کنید تا سریع بتوانید افراد دیگر را هم بکشید.سعی کنید زمانی که می خواهید راش بدهید از crosshair متوسط یا بزرگ استفاده کنید.اگه در مپهایی مثل nuke , inferno هستید از نشانگر بزرگ و اگر در مپ dd2 , aztec هستید از نشانگر متوسط استفاده کنید.اگر در هنگام راش دادن بتوانید فلش رو طور یبیندازید که پشت سر خود بیفتد و دشمن هم فلش بشود می توانید به راحتی پیشروی کنید که این کار نیاز به تمرینه.

11. کاربر مقابل از AMIr2Fun عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid_202002 (11-30-2013)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    الان که بازی نمیکنم یک سری نکات وحشتناک رو به شما یاد میدم که هیچ کس دیگه ای نمیتونه بهتون یاد بده .:-)

چند دقیقه دیگه میذارم .

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    خیلی ببخشید اما در این پست میخوام کمی نامردی در بازی یاد بدم !!

اول : خف کردن مشتی !

در جاهایی خف کنید که کمتر کسی به آنجا توجه میکند یا انتظارش رو دارد ! در رمپ ها خف نکنید ! چون همه میدانند .

راستی اگر در جای کوچکی خف میکنید بدانید که اسلحه خود را به سمتی نگیرید که سر اسلحه از اون ور دیوار یا جعبه یا پنجره دیده شود .

در جایی باشید که شما در تاریکی و دشمن در نور باشد .

بهترین اسلحه ها برای خف نزدیک : Dizert , auto shot gun , ak47

دوم : باگ دادن به بازی !

چون کانتر 1.6 یک بازی قدیمی هست به راحتی میتوانید به آن باگ بدهید . 2 روش برای باگ دادن به بازی :

1- دشمن پشت یک دیوار کوچک ایستاده ! به دیوار شلیک کنید بعضی مواقع گلوله ها رد میشوند ! گلوله ها از کناره های در و گوشه جعبه ها هم رد میشود ! این بد ترین روش نامردی در بازی است .

روش دوم باگ دارد از طریق ترکش هاست ! یعنی بعضی ترکش ها هم از دیوار و گوشه در و پنجره و جعبه ها رد میشود و باگ میخورد و بدون هیچ تماسی به دشمن دمیج میدهد !

نامردی سوم ! مخفی کاری :

من که میگم تا جایی که میشه کلت B 1 2 را بردارید مخصوصا کانتر ها . سعی کنید تا میتوانید به دشمن اطلاعات ندهید و تا میتوانید اطلاعات و موقعیت هارا شناسایی کنید .

وقتی یک گروه دشمن را شناسایی کردید با دوستان هماهنگ کرده و هم از جلو و پشت سر حمله کنید .

تا میتوانید به دشمنان خود Back بدهید . یعنی وقتی مسیر و هدفشان را فهمیدید از پشت سر دنبالشتن کنید .

چهارم : تغییر مسیر : وقتی موقیع خود را لو دادید و در گیر شدید و در گیری به ضرر شما شد هیچ گاه در آن بازی دوباره از آن جا حمله نکنید و به سرعت از غیر معمول ترین جا بروید .

:-):-)

14. کاربر مقابل از Khashayar.Sa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid_202002 (11-30-2013)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    طریقه برداشتن گلوله از کشته شده ها :

شما باید تا حدودی نوع گلوله هارا برای هر تفنگ حفظ باشید مثلا: ( نوع گلوله هر اسلحه پایین سمت راست نوشته شده است .

کلت ترور ها و Mp 5 و b 3 1 کانتر هر 3 از گلوله 9mm استفاده میکنند .

Ak 47 , scout sniper هر دو گلوله 7.62 کالیبر دارند .

M4 , famas , galil , aug , m60 همه ی این تفنگ ها گلوله 5.56 کالیبر دارند .

طریقا برداشتن گلوله ها : اسلحه مناسب را در روی زمین پیدا میکنید

اسلحه خود را میندازید و آن را برمیدارید .

اسلحه ای که برای خود نبوده را میندازید و اسلحه خودتان رابر میدارید .

خوب ! گلوله شما پر شد !

16. کاربر مقابل از Khashayar.Sa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid_202002 (11-30-2013)

# مدیر بازنشسته
    حالت من
    پلتفرم محبوب من
    طریقه کار و آموزش با کلاش :

کلاش واقعا بعضی مواقع بد قلق است ! چگونه قلقش دیستمان بیاید !

بهترین راه :

بازی CS condition zero را نصب کنید

یک سرور آفلاین بسازید و 10 نفر بذارید روی hard .

در قسمت تنظیمات اسلحه بازیکن های Cpu تمامی اسلحه ها را به جز Pistol غیر فعال کنید یا کلا غیر فعال کنید .

حال بازی را اجرا کنید و Ak 47 بردارید .

مشاهده خواهید کرد که دشمنان شما فقط کلت دارند یا اگر کامل غیر فعال کنید حتی کلت هم ندارند و با چاقو هستند !

حال همانند تمرین تیر اندازی به آن ها شلیک کنید تا قلقش دستتان بیاید !

راهنمایی :

با کلاش هدشات کنید چون گلوله های قوی دارد و به صورت Full auto لگد تفنگ خیلی زیاد است .

هیچ گاه آهنگ شلیک شما با کلاش بیش از 3 تا 3 تا نباشد !

با کلاش در فواصل نسبتا دور یا دور قفسه سینه دشمن را هدف بگیرید تا هد شات شود .

موفق باشید :-)

18. کاربر مقابل از Khashayar.Sa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid_202002 (11-30-2013)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)