Human Resources به اندازه کافی Human Resources ندارد!

Uber Entertainment توسعه بازی Human Resources را الغا کرده است. پروژه کیک استارتر این بازی با هدف جمع آوری حداقل سرمایه ۱.۴ میلیون دلار امریکا نام نویسی شد که نتوانسته است تاکنون با حدود ۹۰۰۰ پشتیبان به چیزی بیش تر از یک چهارم حداقل سرمایه مورد نیاز دست پیدا کند. کارگردان طراحی بازی، آقای جان کامز، در این باره در کیک استارتر نوشته است:

 

اجرای یک پروژه کیک استارتر برای برخی افراد یک شغل تمام وقت است. به عنوان یک تولیدکننده مستقل کوچک، ما دیگر نمی توانیم وقت و پول خودمان را روی پروژه ای متمرکز کنیم که هیچ وقت سرمایه آن تامین نخواهد شد. خیلی ساده این که ما منابع انسانی (Human Resources) در اختیار نداریم.

 

این در حالی است که Uber دو سال پیش توانسته بود سرمایه لازم برای تولید بازی استراتژیکی هم زمان Planetary Annihilation (انقراض سیاره ای) را از طریق نام نویسی در کیک استاتر با موفقیت تامین کند. کیک استارتر نام وبسایتی است که سازندگان بازی های رایانه ای مستقل می توانند با نام نویسی در آن، بازی خود را با توضیحات و تریلری معرفی کرده و از طرفداران درخواست پشتیبانی مالی نمایند.

فرشاد خرمی

فعال در عرصه گیم عمدتا به عنوان خبرنگار. ژورنالیستی سایبر را به عنوان یک حرفه نگاه می کنم و مطالعات بسیاری در این زمینه داشته ام. همچنین تجربیات و اطلاعاتی در زمینه نقد و بررسی گیم و اصول و فنون آن دارم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *