PS4 های امضا شده

خیلی راه ها وجود داره تا بشه PS4 رو شخص سازی کرد و طرح دلخواه رو روش انداخت ولی اگه اون طرح طرحی باشه که توسط سازنده های بازی ها امضا شده باشه دیگه گیر آوردنش مشکل میشه و تقریبا غیر ممکن.

حالا در هر صورت اگه شما علاقه به تماشای قیافه کنسول های PS4 با طرح های امضا شده هستید این پست به درد شما میخوره.

PS4 امضا شده

دربالا شما میتونید عکسی از ۳ تا کنسول امضا شده سیاه رنگ با رنگ قلم طلایی رو ببینید که این امضا ها مربوط به تیم سازنده بازی The Order: 1886 هست که روی کنسول سیاه رنگ با قلم طلایی امضا شده و جالب هم اینجاست که قرار گیری امضا ها بر روی هر ۳ کنسول باهم فرق داره.

اگه شما یک کنسول با رنگ نقره ای رو ترجیح میدید به شما تصویر از کنسول پایینی پیشنهاد میشه. این کنسول نقره ای با طرح بازی زیبای The Last Of Us هست که توسط همین تیم سازنده هم امضا شده این کنسول برای طراح بازی Uncharted 4 یعنی شخص Kurt Margenau است

PS4 های امضا شده

اگه شما خواهان به دست آوردن کنسول های PS4 با این طرح ها هستید ممکنه نتونید موفق بشید چون کنسول نقره ای رنگ مخصوص همین شخص نامبرده هست و جزء کلکسیون این شخص محصوب میشه و هیچ جا پیدا نمیشه و اما کنسول که با طرح The Order: 1886 هست مربوط به برنده های مسابقه ای خاص هستش که تنها راه شما امتحان کردن شانس خودتون و شرکت توی اون مسابقه و برنده شدن است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *