Sleeping Dogs هم اکنون برای کاربران XBOX LIVE GOLD به صورت رایگان در دسترس است!

مایکروسافت (Microsoft) اعلام کرد کسانی که در این ماه (ژانویه) اشتراک GOLD در XBOX LIVE در اختیار دارند، می توانند هم اکنون اولین عناوینی را که امسال بر روی XBOX LIVE  قرار می گیرد را تجربه کنند.

کاربران XBOX LIVE GOLD از اول ژانویه تا روز ۱۵ پانزدهم این ماه می توانند، بازی استودیو ی United Front Games یعنی Sleeping Dogs را به صورت رایگان دانلود کنند. این بازی جهان باز (Open World) در میان مجرمان جامعه ی هنگ کنگ اتفاق می افتد و بازیکنان هم می توانند با شخصیت اصلی بازی یعنی وی شن (Wei Shen) به عنوان یک پلیس مخفی و هم به عنوان یک خلاف کار بازی را انجام دهند؛ البته برای هر یک از این انتخابات، مراحل متفاوتی وجود دارد.

از تاریخ ۱۶ ژانویه تا ۳۱ این ماه هم عنوان Lara Croft and the Guardian of Light به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. این بازی در سبک معمایی و سکو بازی (Puzzle – Platformer) است و به صورت CO _ OP هم اجرا می شود.

برای استفاده از این عناوین، شما نیاز به داشتن اشتراک GOLD در XBOX LIVE خواهید داشت. پس اگر از اعضای طلایی XBOX LIVE هستید، فرصت را از دست ندهید و هر چه زود تر این بازی ها را تهیه کنید.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *