فعالیت های آتیه انرژی

فعالیت های آتیه انرژی

شرکت آتیه انرژی تلاش با بیش از دو دهه فعالیت های علمی و اجرایی در زمینه صنعت تصفیه آب صنعتی و صنعت تصفیه فاضلاب توانسته است در حد خودش گام های مثبتی در راستای ایجاد تحول مثبت در صنعت بردارد شعار ما این است که همه همه باید دست به دست هم بدهیم و تا جایی که می شود در مسیر بهینه سازی مصرف آب در کشور تلاش نماییم .

فعالیت آتیه انرژی در مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی

نظر به اینکه بیشترین هدر رفت آب در کشور مربوط به صنعت کشاورزی می باشد مدیریت کردن مصرف آب در این حوزه می‌تواند به ذخیره سازی هر چه بیشتر آب برای نسل های آینده کمک نماید .
در این راستا با تحقیقاتی که صورت گرفت به این نتیجه رسیدیم که در خیلی از کشورهای دنیا برای درست مصرف کردن آب از پلیمری آب دوست به نام سوپرجاذب کشاورزی استفاده می کنند .

سوپر جاذب آتیه انرژی

سوپر جاذب ظاهری شبیه شکم دارد که این قابلیت را دارد که آب را به صورت ژل مانند در خود ذخیره کند و در مدت زمان مشخص به تدریج در اختیار ریشه قرار دهد با این کار دور ریز آب به حداقل می‌رسد ضمن اینکه استفاده از سوپرجاذب کشاورزی تاثیر مثبتی در افزایش کمیت و کیفیت محصول می گذارد .
استفاده از سوپر جاذب های آتیه انرژی در کشاورزی هم جنبه مصارف باغبانی دارد و هم جنبه محصولات زراعی .
در کشت محصولات زراعی سوپرجاذب با مقداری به مخلوط می‌شود و در زمان کشت در زمین پخش می‌شود و با توجه به اینکه سوپرجاذب قدرت جوانه زنی بذر را بالا می‌برد می‌تواند کمک کند تا تعداد بذر هایی که تبدیل به جوانه می شوند بیشتر شود .

شور شدن آب چاه ها

مشکل دیگری که کشور ما با آن روبه روست که باید به صورت صحیح مدیریت شود شور شدن آب چاه های کشاورزی است که در آب شور محصول به عمل نمی آید و حتی اگر محصول هم به وجود آید راندمان تولید به شدت افت می کند .

انواع آب شیرین کن های آتیه انرژی

شرکت آتیه انرژی با طراحی و نصب آب شیرین کن صنعتی آب شیرین کن دریایی و آب شیرین کن رودخانه موفق به استفاده از آب‌های شده است که بشود از آن مصرف بهینه انجام داد .
آب شیرین کن آتیه انرژی در سراسر کشور نصب شده است و حتی صادرات آب شیرین کن به کشورهای اطراف نیز داشته ایم .
روش عملکرد دستگاه تصفیه آب صنعتی آتیه انرژی تکنولوژی اسمز معکوس میباشد که از لحاظ فنی و اقتصادی با توجیه ترین روش تصفیه آب می باشد .
ساخت و نصب انواع سخت گیر آب نیز جزو فعالیت‌های شرکت آتیه انرژی می باشد بنا به نوع دستگاهی که در آن آب استفاده می‌شود سختی گیر نیز متفاوت می باشد .

انواع سختی گیر آتیه انرژی

سختی گیر رزینی
سختی گیر مغناطیسی
سختی گیر آلتراسونیک
سختی گیر الکترونیکی

سختی گیر شرکت آتیه انرژی در بیش از پنج هزار پروژه فعال درسراسر کشور نصب شده است و توانسته است رضایت مصرف کنندگان را نیز در پی داشته باشد که در پی آن خریداران محترم شرکت آتیه انرژی رضایت نامه های مختلفی نیز صادر کرده‌اند .

تصفیه فاضلاب آتیه انرژی

دیگر فعالیت شرکت آتیه انرژی تلاش ساخت پکیج تصفیه فاضلاب برای بازیابی مجدد پساب و بازخوانی مجدد می باشد که با توجه به نوع پساب تصفیه فاضلاب می تواند محصول تولیدی را به سه استاندارد مختلف برساند تصفیه فاضلاب جهت استفاده مجدد در کشاورزی تصفیه فاضلاب جهت استفاده در صنعت تصفیه فاضلاب جهت رساندن به استاندارد محیط زیست .

 

تامین مواد مصرفی آب شیرین کن توسط آتیه انرژی

تامین مواد مصرفی و تجهیزات دستگاه آب شیرین کن صنعتی از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد با توجه به اینکه اگر مواد مصرفی مرغوب و درجه یک در دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده شود راندمان کاری و هزینه های سرویس و نگهداری به حداقل خود خواهد رسید .

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *