با‌گ‌های AC: Unity بدین شکل شکوه بازی را به باد می‌دهند

اگر فکر می‌کنید می‌توان از باگ‌های Assassin's Creed Unity با اغماض گذشت کرد و این باگ‌ها تاثیر خاصی روی لذتی که از این عنوان می‌برید نخواهد داشت، این ویدئو می‌تواند نظر شما را عوض کند.

 

ac unity

 

در این ویدئو یوتیوب مربوط به یکی از پرده های بازی، یکی از اشرافیان با آرنو در مورد این که شرافتش را فروخت تا از خشم ملت جان سالم به در ببرد صحبت می‌کند. بحث بین دو نفر کاملا جدی و با دیالوگ های زیبا ادامه می‌یابد. بسیار عالی.

 

این جاست که به یک باره از ناکجاآباد، سروکله دو نفر بدون کارت دعوت در منزل این اشراف زاده متجلی شده و شروع به مسخره کردن آرنو می‌کنند. دیالوگ ها با هم مخلوط می‌شوند و موسیقی و فضای سنگینی که به صحنه غالب شده است، به شکل وحشتناکی رنگ باخته و در فضایی مضحک محو می‌شود. این دو نفر هم تا کل صحنه را تخریب نکرده اند مگر از فک جنباندن دست می‌کشند! نه تنها این اشراف زاده چنان که آرنو می‌گوید بهتر است روی شیوه سخنرانی خود کار کند، بلکه به نظرم باید در اولین فرصت نگهبان ورودی منزلش را جایگزین نماید.

 

این از آن صحنه هایی است که آدم با خودش فکر می‌کند چطور یک باگ ساده می‌تواند زیبایی یک بازی پیچیده را در خودش خورد کند. به هر ترتیب ویدئوی کذایی را از این‌جا می‌توانید با کیفیت ۷۲۰p دانلود کنید.

 

فرشاد خرمی

فعال در عرصه گیم عمدتا به عنوان خبرنگار. ژورنالیستی سایبر را به عنوان یک حرفه نگاه می کنم و مطالعات بسیاری در این زمینه داشته ام. همچنین تجربیات و اطلاعاتی در زمینه نقد و بررسی گیم و اصول و فنون آن دارم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

۴ پاسخ‌ها

 1. Arno گفت:

  من بازی رو تموم کردم اصلا همچین چیزی نیست

  • AliReza Nazari گفت:

   ماشالله به این پشتکار به این زودی کل خط داستانی بازی رو رفتی !! این باگ ها هم که برای همه نیست. برای بعضی افراد پیش میاد و شانسیه. 

  • فرشاد خرمی گفت:

   هیچ دلیلی نداره هر نوع باگی برای هرکسی اتفاق بیفته!

   • Arno گفت:

    باهات موافقم بعدشم این باگها برای منم پیش اومد ولی بادو راه حل ازش جلو گیری کردم یک:آپدیت کارت گرافیک (انویدیا) دو:آپدیت ۱.۲.۰ خود بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *