با اطلاعاتی جدید از Need For Speed همراه باشید

بازی Need For Speed

اخرین اطلاعات منتشر شده از بازی

اگر به سبک بازی های ریسینگ علاقه داشته باشید بدون شک حتما تجربه بازی کردن عنوان Need For Speed را داشته اید یا حتی برای یک بار هم که شده نام این سری بازی به گوشتان خورده است!

Need For Speed یکی از بهترین بازی ها در سبک ماشینی یا همان ریسینگ است که از نسخه اول ان تا ورژن اخر آن طرفداران خود را حفظ کرده،اخرین نسخه از این سری بازی که قرار بود امسال یعنی سال ۲۰۱۵ منتشر میشود،تاخیر خورد و خیلی از طرفداران به ویژه PC بازان را ازرده خاطر کرد! برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این تاخیر به این قسمت مراجعه کنید.

حالا به تازگی EA اطلاعاتی از این بازی منتشر کرده که کمی طرفداران را ارام میکند و اینبار بیشتر PC بازان را! در اولین صحبت سازنده بازی گفته شده که ما قصد انتشار بسته الحاقی را برای بازی داریم ولی به صورت رایگان که این خیلی امیدوارم کننده است! و مهم تر از ان نرخ فریم ریت بازی مشخص شد، فریم عنوان Need For Speed برای کنسول های PS4/Xbox One عدد ۳۰ ثبت شده و برای ورژن PC بدون محدودیت است! همچنین EA کمپانی سازنده بازی ذکر کرده که ما تمام تلاش خود را میکنیم که در ورژن های کنسولی بازی این عدد به بالاترین حد هم برسد پس در ادامه باید منتظر خبر های بهتر و بیشتری از سوی این بازی باشیم،چرا که انگار تاخیری که این بازی خورد،روی تمامی قسمت های ان تغیر اساسی گذاشته است!

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *