تماشای فوتبال آنلاین به صورت رایگان با استفاده از Sopcast

 

تماشای فوتبال آنلاین به صورت رایگان با استفاده از Sopcast

راه های زیادی برای تماشای بازی های آنلاین فوتبال به صورت رایگان وجود دارد و در این مقاله ما به سه روش این کار خواهیم پرداخت. در دو مورد، شما باید یک برنامه دانلود کنید که به شما این امکان را می دهد تا بازی های آنلاین را تماشا کنید یا هریک از کانال های تلویزیونی در هر نقطه از جهان را که می خواهید انتخاب کنید.  در روش سوم، نیازی به دانلود چیزی نیست. اگر چه می توانید از روش های دیگری نیز استفاده کنید اما این سه روش یکی از سریعترین و راحتترین راه برای تماشای فوتبال است. چیپس و پفک خود را آماده کنید زیرا خیلی سریع می توانید بازی های فوتبال را در منزل تماشا کنید.

مراحل

برنامه Sopcast

  1. به www.softonic.com بروید و برنامه ی Sopcast را به صورت رایگان دانلود کنید.

اگر خیلی در کارهای کامپیوتری حرفه ای نیستید, جایی که فایل در آن دانلود می شود را به خاطر بسپارید تا بعدا نیازی به گشتن نداشته باشید.

Softonic همیشه برنامه های امن را در سایتش قرار می دهد بنابراین نیازی نیست نگران این مسئله باشید.

  1. فایل دانلود شده را باز کنید و آن را نصب کنید. بعد از نصب آیکون برنامه روی صفحه قرار می گیرد و بعدا برای دسترسی به برنامه می توانید از آن استفاده کنید.

برای وارد شدن ابتدا باید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.

صفحه وب فوتبال

  1. مرورگر خود را باز کنید و به صفحه وب ارائه دهنده خدمات ورزشی بروید. ما فوتبال زنده یا فوتبال رایگان را به شما پیشنهاد می کنیم.

در مورد این سایت ها در گوگل جستجو کنید و وارد یکی از آنها شوید.

در آنجا لیستی از برنامه های پخش شده را خواهید یافت. یکی از آنها را که می خواهید تماشا کنید, انتخاب کنید. به جدول رویداد ها هدایت می شوید. برای استفاده بعدی در Sopcast این لینک را کپی کنید.

جایگذاری لینک

  1. Sopcast را باز کنید. لینک کپی شده را در بالای پنجره جایگذاری کنید تا بتوانید به آن صفحه متصل شوید. منتظر پنجره ای باشید که بازی را نشان می دهد. اکنون با موفقیت بازی را باز کرده اید.

تنظیمات ویدئو

  1. برای بهبود کیفیت ویدیو تنظیمات لازم را انجام دهید. به قسمت گزینه های Sopcast بروید و برای مشاهده ی تنظیمات, برنامه ی فعلی را انتخاب کنید. اگر VLC دارید ( این یک برنامه ی مفید است و اگر این برنامه را ندارید می توانید قبل از دانلود این برنامه آن را به صورت رایگان دانلود کنید ) آن را انتخاب کنید. پنجره ای باز خواهد شد و شما می توانید در آن بازی را با کیفیت بهتری مشاهده کنید. اکنون شما می توانید چیپس و پفک مورد علاقه خود را آماده کنید و از بازی لذت ببرید!

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *