تماشا کنید: تریلری جدید از عنوان The Evil Within 2 منتشر شد

The Evil Within 2 New Trailer

نسخه اول بازی The Evil Within در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. عنوانی که پر از موجودات ترسناک بود. موجوداتی که رو به رو شدن با هر یک از آنها باعث مور مور شدن پوست و افزایش استرس میشد. حال نسخه دوم این عنوان نیز به این سنت پایبند خواهد بود و کاراکترهای جدیدی برای شکار شما از پیش آماده نموده است.

شخصیت منفی جدیدی که در بازی The Evil Within 2 با آن رو به رو خواهید شد استفانو نام دارد. او یک عکاس جنگی سابق بوده است و یک چشم خود را نیز در کارش از دست داده و به طریقی یکی از افرادی است که در انتهای جهان زنده مانده است. روش های او در زمینه هنر کمی بیش از اندازه غیر متعارف است. او به دنبال به تصویر کشیدن لحظات مرگ میباشد و در این کار از کشتن افراد بی گناه دریغ نخواهد کرد.

آقای کیتا ساگای به عنوان سرپرست طراحان بازی در مورد این شخصیت می گوید:

استفانو به دنبال زیبایی در تمامی اشکال و زوایا میباشد و این را در هنر خود نشان میدهد. اما در دنیایی واقعی مردم زیادی اندیشه های هنری او را زیر سوال میبرند. بدین خاطر اتحادیه برای او یک پناهگاه میباشد. جایی که به او این قدرت را میدهد تا به اندیشه های خود دست پیدا کند. او به طور منحصربفرد به دنبال وسیله ای برای خلق شاهکار هنری بعدی خود است چیزی که او را به انتهای زیبایی نزدیک می کند. خب پروژه بعدی او دختر شخصیت اصلی بازی میباشد و زمانی که استفانو هدفی را انتخاب کند هیچ کس نمیتواند سر راهش قرار گیرد.

لازم به ذکر است که بازی The Evil Within 2 در تاریخ ۱۳ اکتبر برابر با ۲۱ مهر برای پلتفرم های PS4 , Xbox One و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. سلام عرض میکنم از مسابقات جام خلیج فارس بهتون میدم. میخواستیم تبلیغ بدیم. میشه هر چه زودتر شرایط رو برامون بفرستید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *