شرکت اپل مشکل هنگ آیپد پرو را پذیرفت

اگر اخبار جدید محصولات اپل را دنبال کرده باشید حتما میدانید که ایپد جدید اپل یعنی IPad Pro طبق گزارشات کاربران در reddit و حتی فروم های تخصصی خود اپل نیز مشکلی آزار دهنده و عجیب پیدا کرده است. یکی از کاربران نوشته است:

من آیپد جدید خود را چهارشنبه گرفته بودم و کل عصر را در درست کردن و آماده کردن آن گذراندم.بکاپ آیپد قبلی خود را به آیپد جدید انتقال دادم,مطمئن شدم که همه چیز ها سر جایشان هست و در اخر IPad air 2 خود را فروختم و بکاپ آن را پاک کردم و به کار های عادی خودم رسیدم.

موقع شب شارژ باطری دستگاه به ۴۰ درصد رسید پس من آن را به شارژ وصل کردم و خوابیدم. وقتی بیدار شدم دستگاه "مرده" بود,  آیپد روشن نمی شد. من مجبور شدم با ریست سخت افزاری دستگاه رو درست کنم ولی باز هم بعد از شارژ کردن دستگاه در شب روز بعد نیز همین اتفاق افتاد.

شرکت اپل به این مشکلات با یک نوشته در بخش پشتیبانی سایت پاسخ داده. شرکت اپل میگوید در حال بررسی مشکل هستند و بزودی راه حلی برای آن پیدا میکنند. اما در طی این مدت کاربران میتوانند با هارد ریست ( نگه داشتن دکمه هوم و پاور برای ۱۰ ثانیه) مشکل خود را رفع کنند .

این اولین مشکل گزارش شده در مورد آیپد پرو بود. شرکت اپل آیپد پرو را به عنوان بزرگترین تبلت خود همراه با IPhone 6s و IPhone 6s Plus در کنفراس ماه سپتامبر خود معرفی کرد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

۳ پاسخ‌ها

  1. کاربر سایت گفت:

    باسلام ممنون از پستهای خوبتون.

  2. ممنون بابت خبر شایان جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *