مدیر هنری عنوان Grand Theft Auto V : هدف من خلق شهرهای جدید است , نه گسترش شهرهای قبلی

سری Grand Theft Auto از شرکت Rockstar Games برای همه مردم دنیا شناخته شده است و در بعضی نقاط به عنوان بزرگترین سرگرمی برای مردم مورد استفاده قرار می گیرد. شاید جهان آزاد آن یا حتی شهرهای با روح این عنوان به محبوبیت آن کمک کرده باشند. Rockstar همیشه برای خلق شهرها در بازی از شهر های واقعی استفاده می کند ; برای Liberty City از New York . شهر Los Santos نیز همین وضعیت را دارد.

با توجه به موضوع بالا , مدیر هنری Rockstar North , آقای Aaron Garbut می گوید که دوست ندارد دوباره شهرهای از قبل ساخته شده را گسترش دهند. وقت آن رسیده که چیزی جدید خلق شود.

" من دیگر به بازسازی شهرها در بازی فکر نمی کنم , چیزی که ما در Grand Thef Auto 5 انجام دادیم. نظر من این است که بازسازی هم برای ما و هم برای بازیبازان ناخوشایند خواهد بود. مظمئنا خلق شهرهای جدید از بازسازی شهرهای قدیمی برای ما سخت تر است اما من این را برای خودم منطقی تعریف کردم. ما برای خلق مناطق مختلف باید اول به حس آن شهر توجه کنیم , این کار معمولا با دیدن آن منطقه صورت میگیرد و بعد آن حس را به بازی منتقل می کنیم و بعد فشرده سازی و ویرایش. ما برای انتقال حس New York به Liberty City از مناطق دیدنی رایج نیویورک استفاده کردیم , با استفاده از این مناطق تنها ظاهر شهر شبیه به شهر واقعی نمی شود بلکه حس آن هم انتقال می یابد "

به نظر می رسد که در Grand Theft Auto های بعدی ما شاهد مناطق جدید خواهیم بود که این خبری خوشی برای طرفداران این سری است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

۴ پاسخ‌ها

  1. مهدی گفت:

    خیلی نامرده برای pc منتشر نکرد.
    هنوز خبری از انتشار این بازی برای pc نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *