مس افکت: اندرومدا تجلی «ساخت دنیاهای جدید» است | تصاویر هنری جدید منتشر شد

هفته گذشته در هفتم نوامبر به رسم سال های گذشته، بایوور و طرفداران این استدیو روز N7 (که مخصوص سری اثر جرمی یا مس افکت نام گذاری شده است) را جشن گرفتند و تیزر جدیدی از بازی منتشر شد که آخرین خداحافظی فرمانده شپرد را به تصویر می کشید. این تیزر جدید تصاویر و آرت های بیشتری از بازی به نمایش گذاشت و حال تصاویر هنری دیگری نیز منتشر شده اند که نشان می دهند بازی چقدر زیبا خواهد بود.

در کنار این، سازندگان در پیامی با طرفداران و مردمی که این سری را دوست دارند، صحبت کرده اند. با اینکه پیام جدا و پراکنده بود، وقتی کنار هم قرار گرفت این متن را به ما رساند:

در این روز، روز N7، ما شجاعت گردش و جستجو و پیشگامان این امر؛ مردان و زنان دلیری که برای هل دادن مرزهای بشر در برابر هیچ چیز متوقف نمی شوند را جشن می گیریم. ما به گذشته مان نگاه می کنیم و چیزی که می توانیم را یاد می گیریم. با برادران (جنگی مان) خداحافظی  و خود را برای پیش آمدهای آینده آماده می کنیم. در آنور مرزهای کهکشانمان و در اندرومدا، ماجراجویی های نگفته زیادی باقیست و این بازی یعنی ساختن دنیاهای جدید.

مس افکت: اندرومدا در کهکشان همسایه کهکشان راه شیری یعنی اندرومدا قرار دارد و ماجراجویی های شخصیت های جدید و دنیاهای دیده نشده را با بازیکنان و طرفداران به اشتراک می گذارد. تصاویر منتشر شده:

Shepard

Always looking for the infinity of the Abyss

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *