BioWare نظر طرفداران را درباره یک نسخه Remaster از سه گانه Mass Effect می‌پرسد

 

Aaryn Flynn، مدیر فعالیت های عمومی شرکت BioWare، به مناسبت سالگرد بزرگداشت سری Mass Effect، در neogaf از طرفداران این سری بازی خواسته است تا نظراتشان را در مورد کم و کیف نسخه بازسازی شده‌ای از سه‌گانه‌ی Mass Effect اعلام کنند. آقای Flynn خودش هم نظراتش را در مورد این نسخه گفته است که شامل ارتقا اندازه بافت ها، قرار دادن همه توسعه دهنده ها و احتمالا انتشار هر سه نسخه بازی با هم است.

 

جرقه های این تفکر BioWare را مسلما در گسیل شدن نسل جدید کنسول ها باید جستجو کرد. در این یکی دو سال، نسخه Remaster از بازی هایی همچون The Last of Us منتشر شده است، و GTA 5 و Resident Evil نیز پیش از این در راه هستند. آقای Flynn به لیست تغییرات نسخه Remaster خود برای کنسول های نسل جدید ۶۰fps/1080p را هم اضافه کرده اما در توییتر اعلام کرده است که برای کنسول های جدید نیز هیچ چیز تایید نشده و فعلا خبری نیست. نظر شما درباره نسخه Remaster این بازی چیست؟ کدام قسمت از سری بیشتر مورد پسند شما واقع شد و دوست دارید بیشتر روی آن کار شود؟ در کامنت های خود ما را در جریان بگذارید.

 

فرشاد خرمی

فعال در عرصه گیم عمدتا به عنوان خبرنگار. ژورنالیستی سایبر را به عنوان یک حرفه نگاه می کنم و مطالعات بسیاری در این زمینه داشته ام. همچنین تجربیات و اطلاعاتی در زمینه نقد و بررسی گیم و اصول و فنون آن دارم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

۳ پاسخ‌ها

  1. AliReza Nazari گفت:

    Mass Effect 3 یه شاهکار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *