Gamescom 2017: نمایشی ۹ دقیقه ای از بخش Starfighter عنوان Star Wars: Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 Starfighter Gameplay

شب گذشته کنفرانس شرکت EA در نمایشگاه Gamescom 2017 برگزار شد و این شرکت علاوه بر معرفی نسخه کامل بازی Battlefield 1 تحت عنوان Revolution , گیم پلی چند نفره بخش Starfighter عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront 2 را به نمایش گذاشت. در این نمایش که ۲۴ نفر از بازیکنان در آن حضور داشتند نکات و ویژگی های منحضربفرد این بخش به اجرا در آمد.

یکی از نکات برجسته این نمایش کنترل کشتی فضایی Darth Maul’s Scimitar بود. همان طور که میدانید این کشتی توانایی نامرئی شدن خواهد داشت و یکی از چندین وسیله ای است که بازیبازان میتوانند آن را کنترل کنند. علاوه بر این دو کشتی فضایی Millenium Falcon و Poe Dameron’s X-Wing نیز در بازی قابل کنترل میباشند و هر یک دارای ویژگی های منحصربفردی خواهند بود.

عنوان Star Wars: Battlefront 2 دارای حالت کمپین نیز میباشد. حالتی که در نسخه اول این بازی حضور نداشت و همین امر باعث انتقاد بسیاری از بازیبازان شد. هم چنین اگر میخواهید داستان بازی را به طور شفاف تری درک و دنبال نمایید میتوانید رمان Inferno Squad را مطالعه کنید.

بازی Star Wars: Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ برابر با ۲۶ آبان ۱۳۹۶ بر روی پلتفرم های PS4 , Xbox One و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *