Gamescom 2017: نمایش گیم پلی عنوان FIFA 18 بر روی کنسول نینتندو سوییچ

FIFA 18 Nintendo Switch Gameplay

زمانی که کنسول نینتندو سوییچ اوایل سال ۲۰۱۷ معرفی گردید شرکت EA اعلام نمود که عنوان FIFA 18 را بر روی این کنسول نیز عرضه خواهد کرد. اما هیچ گونه جزییاتی در رابطه با ویژگی های این نسخه و تفاوت های آن با نسخه های PS4 و Xbox One منتشر نشد و هم موضوع باعث ایجاد سوالات بسیاری نزد خریداران کنسول نینتندو سوییچ گردید.

در ابتدا شرکت EA اطلاعات خاصی در مورد نسخه سوییچ بازی FIFA 18 منتشر نکرد. اما سکوت آنها تداوم نداشت و سرانجام مطلع شدیم که نسخه سوییچ این عنوان توسط موتور Frostbite ساخته نخواهد شد و فاقد بخش تک نفره میباشد. البته بخش Ultimate Team در این نسخه حضور خواهد داشت. به هر حال تا به امروز نمایشی از گیم پلی نسخه سوییچ بازی FIFA 18 منتشر نشده بود اما شرکت EA این بار در نمایشگاه Gamescom 2017 نمایشی زنده از این نسخه را تدارک دیده بود.

با توجه به نمایش این نسخه , گیم پلی بازی واقعا خوب است و اگر به اندازه نسخه های PS4 و Xbox One گرافیک بالایی ندارد اما گرافیک این نسخه هم چنان مناسب و معقول به نظر میرسد و این موضوع نشان دهنده جدیت شرکت EA برای ساخت نسخه ای مناسب و در خور کنسول نینتندو سوییچ میباشد.

امیدواریم با فروش مناسب FIFA 18 بر روی کنسول سوییچ نسخه های بعدی با شرایطی بهتر عرضه شده و عناوین بزرگ دیگری از کمپانی EA نیز به این کنسول راه باز کنند. لازم به ذکر است که بازی FIFA 18 در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ برابر با ۷ مهر ۲۰۱۷ بر روی پلتفرم های PS4 , PS3 , Xbox One , Xbox 360 , PC و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *