Rare Replay میتواند شامل عناوین بیشتری باشد

شاید یکی از بهترین سورپرایز های E3 امسال Rare Replay باشدکه به طور انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه خواهد شد.در ادامه خبر با میهن گیم همراه باشید.

Rare Replay یا اگر بخواهیم به طور کامل بگوییم Rare Replay Collection عنوانی میباشد که قصد دارد ۳۰ عنوان از عناوین ۳۰ سال اخیر استودیو بازیسازی Rare را در قالب یک پکیج برای کنسول Xbox One یه صورت انحصاری عرضه نماید و همانطور که به نظر میرسد باید انتظار عناوین بیشتری را در قابل DLC های بعد از انتشار داشت.

در یک مصاحبه زنده که از طریق شبکه Twitch با حضور مهندس ارشد استودیو Rare یعنی James Thomas برگذار شد به عنوان اولین سوال از او پرسیده شد که آیا احتمال افزایش تعداد بازی های این پکیج وجود دارد؟

انتخاب تنها سی عنوان از تمامی عناوینی که تا کنون استودیو ما ساخته است یکی از سخت ترین بخش های ساخت بازی بوده است زیرا ما برای انجام این کار باید بقیه عناوینمان را کنار بگذاریم.ولی ما امیدواریم که این کار را کرده باشیم اما کسی چه میداند؟شاید جا برای بازی های دیگری نیز بماند؟!

Rare Replay(باکس بازی Rare Replay)

این میتواند بهترین خبر برای دارندگان کسنول Xbox One و صد البته طرفداران دیگر بازی های استودیو Rare باشد و میتوان این انتظار را داشت که استودیو سازنده Rare Replay بازی های بیشتری را در این عنوان جا دهد.این بازی به صورت انحصاری در چهارم August سال جری منتشر خواهد شد.

نظر شما در این رابطه چه میباشد؟آیا شما نیز عناوینی برای اضافه کردن به Rare Replay  در نظر دارید؟نظر خود را با ما در میان بگذارید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *