The Witcher 3 حدود ۶ میلیون نسخه فروخته است

The Witcher 3: Wild Hunt حسابی کولاک کرده و اینطور که پیداست طرفداران نیز حسابی از این عنوان استقبال کرده اند. طبق آخرین گزارشی که شده این عنوان تاکنون ۶ میلیون نسخه فروخته است و جالب است بدانید که تاکنون تنها چیزی حدود ۵ ماه از تاریخ عرضه این عنوان گذشته و این واقعا فوق العاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از میزان دقیق فروش این عنوان با میهن گیم همراه باشید.

The Witcher 3: Wild Hunt تاکنون بیش از ۶ میلیون نسخه فروخته است و در این راستا کمپانی CD Projekt اعلام کرد که برای ساخت این عنوان بودجه ای معادل £۵۳ میلیون صرف کرده اند. این یعنی اینکه هر هفته چیزی معادل ۱ میلیون برای ساخت این عنوان خرج شده است. در حال حاضر به طور دقیق ۶,۰۱۴,۵۷۶ نسخه کپی فروخته شده و در حال حاضر ۱ میلیون این نسخه ها بر روی GOG اکتیو شده اند.

از زمان عرضه این عنوان کمپانی سازنده بازی حسابی برای طرفداران سنگ تمام گذاشته و تاکنون ۱۶ تا بسته الحاقی رایگان برای بازیکنان منتشر شده است. The Witcher 3: Wild Hunt در ۱۹ می سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شده است. The Witcher 3: Wild Hunt در حال حاضر یکی از بهترین عناوین نقش آفرینی امسال محسوب می شود و به احتمال زیاد این عنوان بهترین عنوان سال خواهد بود.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *