Ubisoft از Watch Dogs دفاع می کند:گرافیک پایین تر نیامده است بلکه باورنکردنی و نسل بعدی است

دیروز بود که یوبیسافت یک تریلر از عنوان Watch Dogs منتشر کرد که به دنبال آن بسیاری از فن ها اعتراض داشتند که گرافیک این عنوان نسبت به E3 2012 و E3 2013 سقوط کرده است و پایین تر آمده است.مدیر اجرایی کمپانی یوبیسافت نیز از عنوان Watch Dogs دفاع کرده است و گفته است:

افراد کمی هستند که از گرافیک Watch Dogs در آن تریلر خوششان نمی آید ولی من به شما قول می دهم که این عنوان باور نکردنی خواهد بود زیرا خودم آن را دیده ام و مانند هر عنوان نسل بعدی دیگری است.آنها واقعا چیزی را کم نکرده اند فقط کمی تفاوت کرده است و وقتی شما برای اولین بار آنرا می بینید می گویید:واقعا عالی است.

من در مونترئال بودم،بازی را دیدم،آنرا انجام دادم.آنهایی که که من را می شناسند ،می دانند که من هیچوقت قول نادرستی نمی دهم.نظر من به شدت وابسته به چیزی است که دیده ام.

دوباره یک کاربر دیگر از او پرسید که گرافیک آن واقعا از دمو ۱۳ سپتامبر کمتر است و این باعث نگرانی است که او نیز در جواب گفت:

آیا یک ساعت پیش حساب مرا ندیدید؟باور کنید گرافیک آن پایین تر نیاورده شده است و این فقط خنده دار است.

عنوان Watch Dogs در تاریخ ۲۷ می برای پلتفرم های PS4, Xbox One, Xbox 360 و PC و PS3 منتشر می شود.

سید عباس برسی زاده

I think about all of us walking our own green mile each in our own time.but ohh God,sometimes the Green Mile seems so long.

شما ممکن است این را هم بپسندید

۸ پاسخ‌ها

 1. متین نصیری گفت:

  من تریلرش رو دیدم، فقط میتونم بگم فوق العاده بود!!!! من ازونایی بودم که همیشه واچ داگز رو مسخره می کردم، اما مثل اینکه این تاخیر هاش واقعا روی بازی تاثیر گذاشته! اما ای کاش یوبی سافت اینقدر آدم رو سر تاریخ انتشارش اذیت نمی کرد :|

 2. فرشید صلح جو گفت:

  خبر خوبی بود!

 3. سید عباس برسی زاده گفت:

  تریلر واعا عالی بود.موندم چرا اینا اینطوری میگن..البته باید بالاترین کیفیت این تریلر رو گیر آورد تا تشخیص داد.

 4. sobh@n گفت:

  یوبیسافت انتشار بازی واچ داگز رو هر دفعه به تعویق انداخته و همین موضوع واقعا اذیت کنندست ولی نمیتوان از چیز دیگری اشکال گرفت

 5. ABS92 گفت:

  این بازی هم مثل بقیه عناوین دیگه ی شرکت یوبی سافت واقعا کامل و فوق العادس و نمیشه هیچ اشکالی ازش گرفت.همچین گیم پلی روون و گرافیک عالی دیگه هیچ حرفی نباید توش باشه.کامل کامل.ممنون بابت خبر

 6. ATER گفت:

  تریلرش رواز کجا دانلود کنم؟؟؟

 7. Saeed Sj گفت:

  تریلر از کجا پیدا کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *