احتمالا تا دو سال دیگر با بازی های کرک شده خداحافظی خواهیم کرد

هنوز هم که هنوزه بازی های کرک شده در گوشه و کنار اینترنت پیدا می شود. در حقیقت آنقدر این بازی ها معمول بودند که در سال ۲۰۱۴ به ارزش ۷۴ بیلیون دلار بازی کرک شده توسط مردم به سرقت رفت.

اما در چند سال اخیر مخصوصا سال پیش کار های بسیار زیادی برای جلوگیری از کرک شدن بازی ها انجام شده و کار هکر ها بسیار بسیار سخت تر از گذشته شده است.

یکی از همین بازی ها Just Cause 3 هست که از سیستم امنیتی Denuvo استفاده می کند و موانع بسیاری را برای هک کردن بازی ها سر راه هکر ها گذاشته. این بازی تقریبا یک ماه پیش عرضه شد و هنوز کرک نشده است که باعث شده کرکر های معروف در این مورد ابراز نگرانی کنند.

گروه چینی ۳DM یکی از کلیدی ترین گروه های کرکر هست که تا الان توانسته است همه بازی هایی که از Denuvo استفاده می کردند را هک کند. اما اینبار حتی این گروه نتوانسته که قفلی که بر روی بازی Just Cause 3 قرار دارد را بشکند.

Bird Sister موسس فروم ۳DM فکر می کند که اگر اوضاع به همین صورت پیش برود باعث می شود که برای هکر ها غیر ممکن شود که بازی ها را کرک کنند.

نه تنها این بلکه او نیز گفت که در ۲ سال آینده هیچ بازی کرک شده ای در دنیا وجود نخواهد داشت.

این چند وقت مردم بسیاری درخواست کرکی برای بازی Just Cause 3 داشتند و ما نیز الان پاسخ این سوال شما را می دهیم. هم اکنون بازی در اخرین مراحل کرک شدن قرار دارد اما این مرحله تا حدی سخت است که Jun ( شخص کرک کننده) تقریبا تسلیم شد اما چهارشنبه هفته پیش من به او امید دادم که ادامه دهد. هنوز هم فکر می کنم قفل این بازی می تواند شکسته شود اما با توجه به گرایش سازندگان برای استفاده از جدید ترین قفل ها برای بازی هایشان در دو سال آینده متاسفانه هیچ بازی کرک شده ای در جهان برای بازی کردن نخواهد ماند.”

بله اگه شما هم جزو کسانی هستید که به بازی های کرک شده تکیه کردید این دو سال آینده آخرین سال های بازی کردن شما خواهد بود.

نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ آیا ممکن است دو سال آینده بازی کرک شده ای وجود نداشته باشد؟

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. مهران نوحی تهرانی گفت:

    من اینطوری فکر نمیکنم و امیدوارم اینجور نباشه :(

  2. حسن گفت:

    فعلا که نتونستن فیفا ۱۶ رو کرک کنن.ما که تو حسرتش پیر شدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *