ارسال پیام از طریق Smiley Texting

 

ارسال پیام از طریق Smiley Texting

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه بدون اینکه فرد مقابل شماره ی شما را داشته باشد برای او پیام بفرستید. برای انجام این کار، می توانید از برنامه های مختلفی در آیفون و اندروید استفاده کنید. اگر نمی خواهید اطلاعات شخصی شما از جمله نام یا فامیلتان افشاء شود می توانید برای ارسال ایمیل از آدرس ایمیل دیگری که حاوی اطلاعات شما نیست استفاده کنید.

 

 

با استفاده از برنامه ی  Smiley Texting

  1. محدودیت های برنامه را بشناسید. دانلود برنامه ی Smiley Private Texting رایگان است و شما می توانید چندین بار از آن استفاده کنید, اما برای ارسال پیام های بیشتر می توانید نسخه ی کامل آن را نیز خریداری کنید.

Smiley Private Texting در مواقعی که می خواهید تنها چندین پیام بدون نمایش شماره ی تلفن ارسال کنید, مناسب است.

نکته ی مثبت دیگر این برنامه این است که لازم نیست برای استفاده از آن حساب کاربری ایجاد کنید.

  1. برنامه Smiley Texting را دانلود کنید. App Store یا Google Play Store را باز کنید. سپس طبق مراحل زیر پیش بروید :

در آیفون – روی Search ضربه بزنید, روی نوار جستجو ضربه بزنید, smiley texting را تایپ کنید, روی Search ضربه بزنید, از سمت راست “Smiley Private Texting ” روی گزینه ی GET ضربه بزنید و هنگامی که از شما خواسته شد Apple ID را وارد کنید.

در اندروید – روی نوار جستجو ضربه بزنید, smiley anonymous texting را تایپ کنید, روی Smiley Anonymous Texting ضربه بزنید, روی INSTALL ضربه بزنید، و هنگامی که از شما خواسته شد روی  ACCEPT ضربه بزنید.

  1. برنامه Smiley Textting را باز کنید. در app store روی OPEN ضربه بزنید یا از صفحه ی اصلی روی آیکون Smiley Texting ضربه بزنید.
  2. هنگامی که از شما خواسته شد مجوز های لازم را مجاز کنید. روی گزینه ی Allow یا OK ضربه بزنید.
  3. روی دکمه ی “Compose ” ضربه بزنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد.

در اندروید روی آیکون مداد ضربه بزنید.

  1. شماره تلفن را وارد کنید. از صفحه کلید استفاده کنید و شماره تلفنی که می خواهید به عنوان ناشناس نمایش داده شود را تایپ کنید.
  2. روی Enter ضربه بزنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد.
  3. پیام مورد نظر خود را وارد کنید. در فیلد متنی پیام مورد نظر خود را تایپ کنید.

سعی کنید تا می توانید پیام خود را طولانی کنید و گفته ی خود را به فرد مورد نظر برسانید زیرا تعداد پیام هایی که می توانید بفرستید محدود است.

  1. روی آیکون “Send ” ضربه بزنید. این دکمه ی آبی رنگ در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد. پیام شما ارسال خواهد شد. هنگامی که گیرنده پیام شما را دریافت کند, شماره ی تلفن با شماره ی واقعی شما متفاوت است.

منبع : ارسال پیام از طریق Smiley Texting

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *