از ۵۰۰ گیگ فضای هارد PS4 تنها ۴۰۸ گیگ در دسترس می باشد

یکی از کاربران توییتر به نام Cjcool804 که توانسته به کنسول ps4 دسترسی پیدا کند بعد از استفاده از این کنسول متوجه شده که ps4 از ۵۰۰ گیگ فضایی که دارد تنها ۴۰۸ گیگ آن قابل استفاده می باشد و این کاربر تصاویری هم از این موضوع در شبکه توییتر منتشر کرد که در ادامه می توانید جزیئات بیشر را مشاهده نمایید.

در تصویراول منتشر شده از سوی کاربرCjcool804 شما شاهد هستید که ۳۲۳ گیگ فضای خالی است +۸۴ گیگ فضای برنامه های کاربردی نصب شده +۱۰۰ مگابایت چیزهای دیگر که جمعا ۴۰۸ گیگ می باشد.

در تصویر دوم نیز مشاهده می کنید که فضای ۳ بازی از جمله :Killzone: Shadow Fall, Call of DUty: Ghostsو Madden NFL 25 شده است ۸۴ گیگ که در تصویر اول اگر دقت کرده باشید ۸۴ گیگ برنامه کاربردی همان ۳ بازی نصب شده فوق است.

از آنجایی که اکثریت عناوین این کنسول از حجم ۴۰ تا ۵۰ گیگ بهره می برند و این کنسول از هارد ۵۰۰ گیگابایتی استفاده می کند واقعا تاسف بار می باشد که تنها ۴۰۸ گیگ از این ۵۰۰ گیگ قابل استفاده است و نزدیک به ۹۲ گیگ فضا در این بین از دست می رود.کنسول ps4 قراراست ۱۵ نوامبر یعنی تنها ۲ روز دیگر وارد بازار شود و این خبر برای طرفداران این کنسول نسل بعد بسیار تکان دهنده خواهد بود.

میلاد جهاندار

من میلاد جهاندار هستم تجربه خبرنگاری در چند سایت رو دارم و عاشق گیمرهای عزیز که به گیم علاقه زیادی دارن.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *