عنوان ایرانی “تندیس مرگ” در انتظار ناشر

بازی "تندیس مرگ" که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت فناوران ساتیار رایانه تولید شده در انتظار ناشر برای ورود به بازار گیم است.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، "سام سیروس" مدیر پروژه بازی رایانه ای تندیس مرگ گفت: این بازی مراحل تولید را سپری کرده و آماده عرضه به بازار گیم است.
مدیرعامل شرکت فناوران ساتیار رایانه با یادآوری اینکه بازی رایانه ای تندیس مرگ قراد بود بهار سالجاری وارد بازار شود، توضیح داد: اکنون این اثر دراختیار شورای قیمت گذاری  قرار داردو منتظر معرفی ناشر برای نشر در بازار هستیم.
وی به داستان بازی تندیس مرگ  اشاره کرد و افزود: این بازی درباره یک افسر تفنگدار دریایی است که با همکارانش در حال تعقیب یک قایق مشکوک به سمت جزیره ای خالی از سکنه می روند و داستان و ماجرای بازی اتفاقاتی است که درون جزیره انجام می شود اتفاقات و کارهایی چون تعقیب و گریز، درگیری های مستقیم، کمین و درگیری با اسلحه دوربین دار ، صدا خفه کن و … . نام برد. 
سیروس با یادآوری اینکه داستان و جزیره طراحی شده در بازی کاملا خیالی است.ادامه داد:ایده جزیره از جزیره هاشیما که خالی از سکنه و نزدیکی کشور ژاپن قراردارد ،گرفته شده است.
وی با بیان اینکه سبک بازی رایانه ای  تندیس مرگ اکشن اول شخص و مضمونی داستانی و جنگی دارد.گفت: از ویژگی های منحصر به فرد این بازی می توان به امکانات و نبود یکنواختی و تفاوت های مختلف در هر مرحله اشاره کرد.
مدیر عامل شرکت فناوران ساتیار رایانه گفت: در این بازی سعی شده با اضافه کردن امکاناتی مانند Ragdoll، چرخش کمر شخصیت ها، کنترل قایق و ماشین به صورت  فیزیکی، مراحل متنوع و متفاوت از بازی را برای کاربران ارایه کرد.
سیروس افزود: در بازی رایانه ای "تندیس مرگ" از خودروهای ایرانی سمند و پراید، ناوچه توسن، کشتی طاووس بهشتی و … استفاده شده است .

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *