با جزئیاتی از فروش کنسول‌های Wii U و ۳DS همراه باشید | افزایش فروش عناوین Super Mario Maker و Splatoon نسبت به‌گذشته

به‌تازگی نینتندو اقدام به انتشار جزئیات درآمد مالی خود در ۳ ماه گذشته کرده است. به‌نظر می‌رسد که کنسول‌های Wii U و ۳DS، فروش بهتری را نسبت به‌گذشته تجربه کرده‌اند.

نینتندو، گزارش مالی خود را در ۲ فایل PDF منتشر کرد که هر کدام آن‌ها را می‌توانید با کلیک کردن برروی اینجا و اینجا دریافت کنید؛ اگر شما نمی‌توانید زحمت خواندن این متن‌های طولانی را بکشید، در ادامه با جزئیات مهم این اسناد همراه باشید.

کنسول Wii U از زمان عرضه خود توانسته است که بیش از ۱۲.۶ میلیون واحد در سراسر جهان فروش داشته باشد. در سه ماه گذشته، این کنسول حدود ۱.۸۷ میلیون واحد در فصل تعطیلات به‌فروش رفت.

کنسول ۳DS مانند همیشه توانسته است عملکرد قوی‌تری داشته باشد و از زمان عرضه تا به‌حال، ۵۷.۹۴ میلیون واحد فروش داشته که در طول فصل تعطیلات، حدود ۳.۶ میلیون واحد نیز به‌فروش رسیده است.

همچنین ۲ عنوان محبوب کنسول Wii U نیز در سال ۲۰۱۵ فروش بسیار خوبی را تجربه کرده‌اند. عنوان Splatoon از زمان عرضه، ۴.۰۶ میلیون واحد و Super Mario Maker نیز ۳.۳۴ میلیون واحد به‌فروش رسیده است. به‌نظر می‌رسد Mario Kart 8 با فروش ۷.۲۴ میلیون واحدی، محبوب‌ترین بازی کنسول Wii U است.

شایعه شده است که کنسول Nintendo NX به ۲ صورت دستی و خانگی عرضه می‌شود. شاید جالب باشد که ببینیم عرضه این کنسول، چه تاثیری در فروش Wii U و ۳DS در آینده نزدیک خوهد داشت.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *