ترس , به معنای واقعی | مراحل ساخت بازی The Evil Within تمام شد

شینجی میکامی یکی از سازندگان معروف بازی های ترسناک مخصوصا سری بازی های Resident Evil است . موفق ترین عنوانی که آقای میکامی آنرا ساخت و منتشر کرد نسخه ی چهارم بازی Resident Evil بود که بیشترین محبوبیت را نیز بین نسخه های این بازی دارد و میتوان گفت بعد از نسخه ی چهارم این بازی بقیه ی نسخه ها کمی سیر افولی پیدا کردند و از سبک اصلی خودشان دور شدند .

شینجی میکامی عنوان جدید خود را با نام The Evil Within برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و Pc معرفی کرد . این عنوان قرار است که باز هم ما را به دوران طلائی سری بازی های Resident Evil بازگرداند . همان دورانی که بازیبازان با ترس و دلهره بازی را انجام میدادند .طی خبری که امروز آقای میکامی منتشر کرد مشخص شد که کار ساخت این عنوان تقریبا به پایان رسیده و دیگر خیلی به انتشار این بازی نمانده است .

داستان بازی راجع به اتفاقاتی است که در یک تیمارستان برای نیروی پلیسی اتفاق می افتد که بعد از تمام این قضایا متوجه میشود که تمامی همکاران او به طرز عجیبی کشته شده اند ! از این پس بازی ترسناک تر میشود چرا که خودتان تنها باید برای بقای خود تلاش کنید .

این بازی در تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۲۰۱۴ که معادل است با اواخر مهر ماه سال ۹۳ برای پلتفرم های Ps3,Ps4,Xbox one , Xbox 360 و Pc منتشر میشود .

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. فرهاد گفت:

    فکر کنم از اون بازیاییه ک خیلی سخته و بعضی جاهاش گیر کنی کلی باید اعصابت خرد بشه تا بتونی ردش کنی
    اخه خیلی از جاها بدون اسلحه میشی و راهی جز فرار نداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *